Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Expertus LT“

KOMUNIKACIJOS - MARKETINGO VADYBININKAS (-Ė)

700-900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Expertus LT“

Darbo pobūdis

  • Internetinės svetainės administravimas bei vystymas (tekstų kūrimas, naujienlaiškių rengimas ir kt.);
  • Tekstų rašymas lietuvių ir anglų kalbomis;
  • Socialinių tinklų turinio kūrimas anglų k. (B2B komunikacija LinkedIn, FB, Youtube);
  • Reklamos idėjų vizualinis įgyvendinimas (tinklapio baneriai, paveikslėliai, plakatai ir pan.);
  • Įmonės nuotraukų redagavimas bei talpinimas internetinėje svetainėje/ soc. paskyrose;
  • Kiti rinkodaros skyriaus projektai (pasirengimas parodoms, įmonės reprezentacinės medžiagos rengimas, fotografavimas ir pan.).

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis marketingo srityje (privalumas);
  • Išsilavinimas rinkodaros, komunikacijos ar grafinio dizaino srityse;
  • Puikios lietuvių ir anglų k. žinios žodžiu ir raštu;
  • Domėjimasis informacinėmis technologijomis bei nusimanymas apie skaitmeninio marketingo priemones;
  • Gebėjimas dirbti su nuotraukų apdorojimo programomis (Photoshop, Litghtroom ar pan.);
  • Geri laiko planavimo įgūdžiai, savarankiškumas;
  • Kūrybingumas, iniciatyvumas bei pastabumas detalėm.

Mes jums siūlome

  • Jaukią darbo aplinką naujame šiuolaikiniame biure;
  • Nemokamą kavą ir nemokamus apsilankymus įmonės sporto klube;
  • Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus;
  • Draugišką kolektyvą bei visapusišką kolegų pagalbą;
  • Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą (700-900 Eur į rankas);
  • Darbo vietą – Rasų seniūnijos ribose (patogus susisiekimas tiek nuosavu, tiek viešuoju transportu).

Konfidencialumas garantuojamas.

Informuosime tik tinkamus kandidatus.

Pateikdami savo gyvenimo aprašymą įmonei UAB Expertus LT, Jūs sutinkate, jog naudosime Jūsų asmens duomenis personalo atrankos tikslais. Daugiau informacijos:

Atlyginimas

700-900 €/mėn. į rankas

UAB Expertus LT klientas – profesionalios prekybinės šaldymo įrangos bei šaldymo agregatų gamintoja, sėkmingai parduodanti savo produkciją Europos ir NVS šalių rinkose