UAB „LW group“

Komunikacijos projektų vadovas (-ė)

2500-2800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „LW group“

Darbo pobūdis:

  • Vidinės komunikacijos strategijos kūrimas bei jos įgyvendinimas;
  • Komunikacinio turinio formavimas (tekstai, pristatymai, naujienlaiškiai) siekiant vidinės komunikacijos stiprinimo;
  • Įmonės vidinių renginių organizavimas, jų koordinavimas, kitų iniciatyvų, skatinančių darbuotojų įsitraukimą, kūrimas, įgyvendinimas bei vystymas;
  • Socialinių tinklų turinio administravimas, įmonės internetinės svetainės priežiūra ir tobulinimas;
  • Bendradarbiavimas su išorės agentūromis ir paslaugų teikėjais.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas (komunikacijos, rinkodaros srityje);
  • Ne mažesnė nei 3 metų sėkmingo darbo patirtis (vidinės komunikacijos ir/arba įmonės vidinių iniciatyvų);
  • Organizuotumas, iniciatyvumas, atsakingumas;
  • Gebėjimas savarankiškai priimti sprendimus, planuoti užduotis bei koordinuoti jų įgyvendinimą;
  • Labai geros anglų kalbos žinios;
  • Gebėjimas sklandžiai ir taisyklingai reikšti mintis žodžiu ir raštu, lietuvių ir anglų kalbomis;
  • Komunikabilumas, kūrybiškumas, orientacija į rezultatą.

Mes siūlome:

  • Įdomų bei atsakingą darbą sėkmingai veikiančioje įmonėje jos plėtros metu;
  • Visas savirealizacijos ir tobulėjimo galimybes;
  • Atvirą naujoms idėjoms darbo aplinką;
  • Augti skatinančius profesinius iššūkius;
  • Palaikančią komandą, kuri padės kartu siekti geriausių rezultatų;
  • Papildomų naudų paketą.

Atlyginimas

2500-2800 €/mėn. neatskaičius mokesčių

“LW group” per 20 savo veiklos metų sukūrė vieną pažangiausių logistikos paslaugų centrų, valdančių nuosavą vagonų bei konteinerių parką. Kasdien mūsų veikla vyksta daugiau nei 40-yje pasaulio šalių. Esame globali įmonė, įkūrusi biurus Lietuvoje, Kinijoje, Kazachstane, Uzbekistane, Turkijoje, Indijoje bei Brazilijoje.

Įmonių grupei priklauso keturi sprendimų produktai: LW logistics, LW trans, LW containers ir Vagon; bei tarptautinės žaliavų prekybos įmonė FE trade.

LW group savo veiklą pradėję 2003 metais, vadovaujamės principu – lyderiais tampa ne tie, kurie daugiausiai daro, bet tie, kurie dirba kokybiškai.

Mes nuolatos augame ir kviečiame motyvuotus bei ambicingus specialistus prisijungti prie mūsų. Jei ieškai lanksčios ir dinamiškos organizacijos, kuri gali suteikti tobulėjimui palankią darbo aplinką ir galimybę pasiekti pasaulinę logistiką - prisijunkite ir aukite su mumis.
informacija apie UAB „LW group“
3490 €
Vid. atlyginimas bruto
(2X higher than LT average)
14
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.