No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
VĮ „Ignalinos atominė elektrinė“

Komunikacijos skyriaus vyresnysis komunikacijos specialistas

2200-2700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius, Elektrėnai, Trakai - VĮ „Ignalinos atominė elektrinė“

Darbo pobūdis

Kokia veikla laukia Tavęs?
  • organizuoti ir įgyvendinti giluminio radioaktyviųjų atliekų atliekyno projekto viešinimo veiklas bei dalyvauti kitų įmonės išorinės komunikacijos projektų kūrime ir įgyvendinime;
  • išorinės komunikacijos poreikio analizė ir bendradarbiavimas su komunikacijos agentūromis dėl sklandaus komunikacijos plano rengimo ir įgyvendinimo giluminio radioaktyviųjų atliekų atliekyno projekto srityje.

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, kad Tu:
  • esi įgijęs aukštąjį išsilavinimą;
  • esi sukaupęs bent 1 metų darbo patirtį komunikacijos, viešinimo renginių organizavimo ar vertimų srityje;
  • puikiai kalbi ir rašai lietuvių ir anglų kalbomis (rusų kalbos mokėjimas – privalumas);
  • puikiai išmanai darbui reikalingas IT technologijas;
  • esi organizuotas, lankstus, orientuotas į rezultatą, gali suderinti savarankiškumą ir darbą komandoje;
  • pasižymi iniciatyvumu, kūrybiniu mąstymu, gebi aiškiai reikšti mintis raštu ir žodžiu, turi gerus laiko valdymo įgūdžius;
  • atitinki LR branduolinės energijos įstatymo 50 str. reikalavimus (asmeniniai duomenys tikrinami po atrankos, prieš sudarant darbo sutartį).

Tavo privalumai būtų:

  • darbo viešajame sektoriuje, renginių vedimo, susitikimų moderavimo patirtis.

Įmonė siūlo

Ką siūlome Tau?
  • asmeninį ir profesinį balansą: lankstų darbo grafiką, nuotolinio darbo galimybę (50/50), lanksčias darbo sąlygas – galėsi dirbti Vilniaus biure (Mėnulio g. 11), kartais bus organizuojamos komandiruotės į Visaginą.
  • darbo užmokestį nuo 2 200 iki 2 700 Eur (bruto). Galutinis atlygis priklausys nuo Tavo turimų žinių, patirties ir gebėjimo suvokti darbo specifiką.

Mes Tavęs laukiame!

Kilus klausimų, skambink Žmonių ir organizacijos vystymo skyriaus atstovėms Oksanai,
tel. ar Dovilei, tel. .

Informuosime tik atrinktus kandidatus ir nelaukdami atrankos pabaigos kviesime į pokalbį.

Informuojame, kad kandidatuodami Jūs pateikiate VĮ Ignalinos atominei elektrinei savo asmens duomenis. Susipažinti, kaip tvarkome asmens duomenis galite įmonės Asmens duomenų tvarkymo taisyklėse.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu Papildomos apmokamos atostogos papildomos laisvos dienos

Sveikatingumas

Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų (24/7)

Biuras

Mėnulio g. 11, Vilnius

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

2200-2700 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Galutinis atlygis priklausys nuo Tavo turimų žinių, patirties ir gebėjimo suvokti darbo specifiką.

VĮ IAE yra vienas iš 20-ties didžiausių darbdavių Lietuvoje. Esame pirmieji pasaulyje, įgyvendindami išskirtinį projektą – nutraukiame RBMK tipo reaktorių eksploatavimą ir saugiai tvarkome radioaktyviąsias atliekas. Nori dirbti profesionalioje aplinkoje, įgyti išskirtinės patirties ir prisidėti prie vieno didžiausių Lietuvos projektų įgyvendinimo? Ieškome kolegų norinčių prisijungti prie atominės komandos!
informacija apie VĮ „Ignalinos atominė elektrinė“
2194 €
Vid. atlyginimas bruto
(44% didesnis už LT vidurkį)
1615
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1692 €
25% uždirba 1692-1990 €
25% uždirba 1990-2478 €
25% uždirba nuo 2478 €