Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Komunikacijos specialistas (-ė) socialiniuose tinkluose (Anglų kalba)

Vilnius - UAB ''Blockchain Solutions''

Darbo pobūdis

Ieškome atsakingo ir kūrybiško komandos norio, kuris bus atsakingas už komunikaciją socialiniuose tinkluose:

Reddit
Bitcointalk
ir kituose.

Reikės kurti turinį, kuris atspindės įmonės norimas iškomunikuoti žinutes bei naujienas.
Bus svarbu užtikrinti tinkamą įmonės online įvaizdžio palaikymą ir gebėti tinkamai reaguoti į įvairias situacijas.

Reikalavimai

Sugebėjimas dirbti savarankiškai.
Geri laiko planavimo įgūdžiai;
Noras tobulėti bei mokytis;
Geros anglų kalbos žinios;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Sugebėjimas greitai surasti reikiamą informaciją bei ją panaudoti;
Supratimas, kas yra baneriai, kaip kuriamos internetinių portalų ataskaitos - privalumas;
Panašaus darbo patirtis - privalumas.

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas ir draugišką komandą
Darbą su šiuolaikiškais IT produktais bei Sistema;
Idėjų įgyvendinimo ir savirealizacijos galimybes;
Darbą labiausiai augančioje Blockchain technologijų rinkoje;
Karjeros galimybes įvairiuose IT projektuose.
CVB client

UAB ''Blockchain Solutions''

UAB „Blockchain Solutions“    - Įmone dirbanti Blockchain technologijų srityje, teikia programavimo, skaitmeninės reklamos ir konsultavimo paslaugas, kuriant naujus produktus bei finansavimo būdus.