Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Interprekyba“
More about company »

KOMUNIKACIJOS SPECIALISTAS (-Ė)

Vilnius - UAB „Interprekyba“

Darbo pobūdis

Pagrindinė Jūsų užduotis – komunikuoti el. paštu ir socialiniuose tinkluose, didinant mūsų projektų žinomumą bei patraukliai pristatant lektorius ir temas.
  • Rašyti tekstus naujienlaiškiams, straipsniams, Facebook pranešimams, pranešimus spaudai ir pan.;
  • Generuoti idėjas, teikti pasiūlymus;
  • Analizuoti rezultatus ir rengti ataskaitas.

Reikalavimai

  • patirtis rašant PR ir/ar reklaminius tekstus, straipsnius;
  • aiškus suvokimas, ko reikia geram straipsniui (tekstui);
  • nepriekaištinga lietuvių kalba (raštu);
  • aukštasis išsilavinimas.

Pranašumai:
  • pedagoginis arba žurnalistinis išsilavinimas;
  • žurnalistinio darbo patirtis;
  • labai geras anglų kalbos žinojimas;
  • Google AdWords ir Google Analytics žinios.

Mes jums siūlome

  • Ypač dideles tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Dideles galimybes saviraiškai;
  • Kūrybišką darbą;
  • Kompetencijas atitinkantį atlyginimą ir priedus;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Darbo vietą Vilniaus centre.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Mūsų komanda nuo 2002 m. sėkmingai sukūrė ir išvystė visoje Lietuvoje gerai žinomus interneto projektus, tokius kaip Klase.lt ar CVBankas.lt.

Šiuo metu, kartu su partneriais VšĮ "Gyvenimo Universitetas Lt" vystome nuotolinių mokymų projektus (Egu.lt, VersloKursai.lt, Pedagogas.lt ir kt.) bei organizuojame mokymus ir konferencijas švietimui bei verslui.
Informacija apie UAB „Interprekyba“
752 €
Vid. atlyginimas bruto
2
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Augutis Kučinskas