Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „JURIDICON“

Komunikacijos specialistas (-ė)

500-750 €/mėn. Į rankas
Online interview
Vilnius - UAB „JURIDICON“

Darbo pobūdis

  • reklaminių tekstų, straipsnių ir pranešimų spaudai rengimas ir redagavimas,
  • interviu rengimas: nuo klausimų iki teksto parengimo,
  • viešųjų ryšių ir R & D projektų iniciavimas ir
koordinavimas
  • intraneto ir interneto svetainių administravimas

Reikalavimai

  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas, gali būti studentas (žurnalistikos, filologijos, vadybos arba komunikacijos srityje),
  • labai geros anglų kalbos žinios,
  • greitas informacijos surinkimas, įsisavinimas ir parengimas
  • kūrybinis mąstymas, atsakingumas, savarankiškumas, iniciatyvumas, noras dirbti ir tobulėti.

Mes jums siūlome

  • įdomų darbą,
  • galimybę mokytis ir tobulėti,
  • galimybę tapti draugiško kolektyvo dalimi – nuostabius kolegas, kurie visada galės padėti bei atsakyti į Jūsų klausimus,
  • mokymus,
  • galimybę derinti darbą su studijomis.

Atlyginimas

500-750 €/mėn. į rankas
Bus aptariamas nuotoliniu darbo pokalbio metu ir priklausys nuo kandidato turimų savybių, patirties bei darbo valandų skaičiaus. Po bandomojo laikotarpio gali būti didesnis.

informacija apie UAB „JURIDICON“
1139 €
Vid. atlyginimas bruto
6
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2019 m.