Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Viešoji įstaiga "Lietuvos laisvosios rinkos institutas"
More about company »

Komunikacijos vadovas

Vilnius - Viešoji įstaiga "Lietuvos laisvosios rinkos institutas"

Darbo pobūdis

1. Rengsite ir įgyvendinsite instituto komunikacijos strategiją;
2. Palaikysite ir kursite ryšius su žiniasklaida;
3. Planuosite ir įgyvendinsite informacines kampanijas;
4. Redaguosite analitikų parengtus straipsnius ir analizes ir pritaikysite analitinius produktus skirtingoms auditorijoms;
5. Vystysite ir palaikysite interneto svetainę ir komunikaciją socialiniuose tinkluose.

Reikalavimai

1. Aukštasis išsilavinimas;
2. Komunikacijos principų išmanymas;
3. Darbo patirtis komunikacijos srityje;
4. Geros anglų kalbos žinios;
5. Kūrybiškumas, geranoriškumas ir gebėjimas dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

1. Komunikuosite dinamiškoje aplinkoje įvairioms auditorijoms;
2. Dirbsite su ekonominės politikos ekspertų komanda;
3. Platus aktualių temų spektras: nuo mokesčių iki švietimo;
4. Jau 27 metus profesionaliai giname laisvės idėjas.

Jeigu susidomėjote siūlomomis pareigomis ir atitinkate keliamus reikalavimus, prašome siųsti CV kartu su motyvaciniu laišku iki kovo 1 d.

Lietuvos laisvosios rinkos institutas yra privati, pelno nesiekianti, nepolitinė organizacija, įsteigta 1990 metais. Instituto misija yra skleisti ir įtvirtinti asmens laisvės ir atsakomybės, laisvosios rinkos bei ribotos valdžios idėjas.
LLRI atlieka tyrimus reikšmingais ekonomikos ir jos politikos klausimais, kuria reformų koncepcijas, rengia įstatymų ir jų projektų ekspertizes bei padeda valdžios institucijoms patardamas, kaip geriau įtvirtinti laisvosios rinkos principus Lietuvoje. Institutas taip pat atlieka sociologines apklausas, leidžia ekonominę literatūrą, rengia konferencijas, seminarus, paskaitas.
Informacija apie Viešoji įstaiga "Lietuvos laisvosios rinkos institutas"
1032 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Žilvinas Šilėnas