UAB „HEADEX“

Komunikacijos vadybininkas (-ė) HEADEX GROUP ADMINISTRACIJOJE Kaune

1581 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „HEADEX“

Susipažinkime!

Mes esame rinkoje lyderiaujanti ir jau daugiau nei 17 - os metų patirtį ieškant darbuotojų Lietuvoje ir užsienyje turinti tarptautinė įmonė. Šiuo metu mūsų biuruose Lietuvoje dirba bemaž 100 kolegų! To mums neužtenka, todėl į Kauno biurą kviečiame pastiprinimą, kuri (-s) papildytų mūsų komandą savo energija ir noru tobulėti kartu!

Darbo pobūdis:

  • rinkos poreikių, tendencijų, pokyčių sekimas, naujų idėjų generavimas;
  • komunikacijos plano rengimas;
  • numatytų reklamos veiksmų įgyvendinimas;
  • įmonės socialinių tinklų: Facebook, LinkedIn turinio plano įgyvendinimas;
  • reklaminės medžiagos kūrimo, dizaino bei spaudos darbų organizavimas;
  • įtraukiančių naujienlaiškių rengimas;
  • įmonės tinklaraščio administravimas ir vidinės komunikacijos plėtojimas.

Reikalavimai:

  • patirtis dirbant su vaizdo apdorojimo programomis (Adobe Photoshop, Illustrator, Premier Pro);
  • skaitmeninės rinkodaros įrankių (Google Ads, Google Analytics, Facebook Ads Manager)naudojimo patirtis;
  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (rinkodaros, grafikos dizaino srityse - privalumas)
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • įmonės rinkodaros sudedamųjų elementų išmanymas;
  • puikios anglų kalbų žinios;
  • tikslus ir greitas pareigų atlikimas, darbštumas, orientacija į rezultatus, ambicingumas;
  • gebėjimas efektyviai reaguoti į besikeičiančias aplinkybes;
  • be abejonės - polėkis, gebėjimas generuoti naujas idėjas ir kūrybiškumas.

Mes siūlome:

  • vertingą patirtį dirbant su skirtingomis rinkomis;
  • aukštą savarankiškumo ir atsakomybės lygį;
  • papildyti savo patirties bagažą LEAN kultūros išmanymu ir būti jo dalimi;
  • galimybę dalyvauti vidiniuose ir išoriniuose mokymuose, renginiuose ir gražiose akcijose;
  • galimybę naudotis mūsų partnerių teikiamais privalumais;
  • ilgalaikę karjerą tarptautinėje įmonėje;
  • draugišką darbo atmosferą bei profesionalius, aktyvius ir jaunatviškus kolegas.

„Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „Headex Group“ duomenų bazėje dvejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: “

Atlyginimas

1581 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Mes, HEADEX Group, 20 metų veikianti įmonė, teikiame lanksčius personalo valdymo sprendimus Lietuvoje ir Vakarų Europoje. Mumis pasitikinčių klientų ratas nuolat plečiasi, todėl savo darbuotojams galime pasiūlyti plačią darbų įvairovę: nuo kvalifikacijos nereikalaujančių iki itin aukštus reikalavimus turinčių pozicijų Lietuvoje, Vokietijoje, Nyderlanduose ar Belgijoje.
Prisijunk prie beveik 3000 darbuotojų vienijančios HEADEX Group komandos!