Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Vilmers“
More about company »

Komunikacijos vadybininkas (-ė)

600-900 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „Vilmers“

Darbo pobūdis

o Įmonės įvaizdžio formavimas;
o Tarptautinės komunikacijos koncepto kūrimas ir įgyvendinimas;
o Įmonės vidinės komunikacijos įgyvendinimas;
o Verslo renginių planavimas ir organizavimas;
o Darbdavio įvaizdžio strategijos kūrimas ir įgyvendinimas.

Reikalavimai

o Aukštasis išsilavinimas (komunikacijos vadyba, rinkodara);
o Panašaus darbo patirtis (privalumas);
o Puiki anglų k. (kalbėti, rašyti);
o Labai geri MS Office įgūdžiai;
o Gebėjimas analizuoti ir sisteminti informaciją;
o Savarankiškumas, kūrybiškumas, iniciatyvumas ir komunikabilumas;
o Atidumas, dėmesys detalėms;
o Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome:

o Darbą tarptautinio kapitalo įmonėje;
o Stabilumą bei darbą su skandinavišku prekiniu ženklu;
o Galimybę augti kartu su įmone bei realizuoti savo idėjas tarptautiniu mastu;
o Darbo patirtį bei Jūsų kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį.

Atlyginimas

600-900 €/mėn. į rankas

Vilmers UAB – turinti daugiau nei 360 darbuotojų, stabili, į rezultatą ir vakarietišką kultūrą orientuota bei daugiau nei 10 metų sėkmingai dirbanti skandinaviško stiliaus baldų gamybos įmonė.
informacija apie UAB „Vilmers“
1298 €
Vid. atlyginimas bruto
(1% didesnis už LT vidurkį)
377
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 749 €
25% uždirba 749-1136 €
25% uždirba 1136-1670 €
25% uždirba nuo 1670 €