UAB „VET-1“

Komunikacijos vadybininkas (-ė )

Iki 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „VET-1“

Darbo pobūdis

Internetinio puslapio administravimas, nuolatinis informacijos atnaujinimas;
Facebook puslapio administravimas (turinio valdymas);
Straipsnių, pranešimų spaudai, kitos informacijos išorinei ir vidinei komunikacijai rengimas bei platinimas;
Bendravimas su išoriniais marketingo paslaugų tiekėjais ir jų atliekamų darbų koordinacija bei kokybės užtikrinimas (parodos, verslo dovanos, išorinė reklama ir kt.);
Papildomų bendrovės rinkodaros priemonių poreikio įgyvendinimas (brošiūrų, lankstinukų, prezentacijų ir kt. pan. medžiagos ir tekstų kūrimas);
Įmonės įvaizdžio formavimas;
Planavimas ir įgyvendinimas įvairių rinkodaros renginių, siekiant maksimalaus įmonės žinomumo;
Vadovo pavestų užduočių atlikimas;

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas (komunikacijos vadyba, rinkodara);
Panašaus darbo patirtis (privalumas);
Puikios lietuvių (ypač rašymo) ir užsienio kalbų žinios (anglų k. ir rusų k.);
Labai geri MS Office įgūdžiai;
Gebėjimas analizuoti ir sisteminti informaciją;
Savarankiškumas, kūrybiškumas, iniciatyvumas ir komunikabilumas;
Atidumas, dėmesys detalėms.

Įmonė siūlo

Saviraiškos bei profesinio tobulėjimo augimo galimybes;
Įdomų ir atsakingą darbą draugiškoje ir profesionalioje komandoje;
Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

Iki 1000 €/mėn. į rankas
UAB „VET-1“

UAB „VET-1“

VET1 - lyderiaujantis veterinarijos vaistinių ir klinikų tinklas, išsiskiriantis profesionalaus personalo ir gyvūnų priežiūros standartais. Mūsų misija užtikrinti aukščiausios kokybės gydymo paslaugas ir veterinarijos gydytojų rekomendacijas atitinkantį asortimentą bei suteikti klientams profesonalias konsultacijas kiekvieno vizito metu, visoje Lietuvoje.
informacija apie UAB „VET-1“
1661 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
250
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1251 €
25% uždirba 1251-1457 €
25% uždirba 1457-1707 €
25% uždirba nuo 1707 €