Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

Koncertinė įstaiga Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras offers job:

Company currently have no active job offers

Koncertinė įstaiga Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras

Dirigento Gintaro Rinkevičiaus iniciatyva 1988 m. suburtas jaunų muzikų kolektyvas, kuris su neblėstančia energija, originaliomis programomis ir aukštu meistriškumu įsiveržė į Lietuvos muzikinį gyvenimą. Vėliau šiam orkestrui buvo suteiktas Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro vardas.

Šis kolektyvas jau sukūrė savo tradicijas, kurių esminiai bruožai – ypatingi orkestro gimtadienio, sezono pradžios ir pabaigos koncertai, unikalios teminės programos, lietuviškų simfoninių partitūrų premjeros, koncertiniai ir sceniniai operų pastatymai. Orkestro muzikavimą šiltai sutiko daugelio kraštų publika, gerai vertino kritikai. Kiekvieną sezoną orkestras įtraukia į repertuarą vis naujus kūrinius, tiek iš pasaulio simfoninių kūrinių aukso fondo, tiek ir naujai sukurtas simfonines drobes. Išskirtiniu Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro veiklos įvykiu tapo visų G. Mahlerio ir L. van Beethoveno simfonijų atlikimas.