UAB „Keturi Kambariai“

Indų plovėja (-as) - virtuvės darbuotoja (-as)

661-743 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Keturi Kambariai“

Darbo pobūdis

Indų plovimas;
Tvarkos palaikymas virtuvėje;
Priimtų prekių paskirstymas į sandėliavimo vietas;
Pagalba virtuvei.

Reikalavimai

Darbo patirtis;
Atsakingumas ir kruopštumas;
Darbštumas ir greita koordinacija;
Kokybiškai dirbančio ir draugiško ir pozityvaus kolektyvo nario.

Mes jums siūlome

Darbą draugiškame, pastoviame kolektyve (vidutiniškas darbo stažas nuo 5 metų);
Darbas miesto centre, lengvai pasiekiamas viešuoju transportu (Ševčenkos gt. 16);
Slenkantis darbo grafikas (7-19val.);
Atlyginimas priklausomas nuo patirties, valandinis, mokamas visada laiku ir oficialus

Atlyginimas

661-743 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Mes esame Caffeine - šiuolaikiško miesto gyvenimo įkvėptas “gyvų” kavinių standartas, kur susilieja moderni kavos kultūra, kūrybiškas požiūris, laisva ir jauki atmosfera bei miesto ritmai. Mes ne tik pradėjome naują kokybiškos kavos išsinešti kultūrą, bet ir tapome miesto kultūros dalimi. Ir, kaip tikri kavos maniakai, niekada neapsiribojome tik Lietuva. Šiuo metu mūsų tinkle - daugiau nei 60 kavinių Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje bei JAV. Caffeine - geriausia kava iš smalsių kavos eksperimentatorių rankų. Kasdien.
informacija apie UAB „Keturi Kambariai“
630 €
Vid. atlyginimas bruto
2
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 336 €
25% uždirba 336-556 €
25% uždirba 556-807 €
25% uždirba nuo 807 €