Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

KONDITERĖ (-IS)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „BEATRIČĖS SALDUMYNAI“

Darbo pobūdis

Plečiamės ir didiname savo komandą, todėl ieškome konditerės (-io). Tortų gaminimas, puošimas.
Įvairių sausainių, pyragų formavimas ir kepimas. Tvarkos darbo vietoje palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

Atsakingumas, darbštumas, punktualumas ir komunikabilumas, be žalingų įpročių.
Sugebėjimas dirbti komandoje ir ne tik, patirtis - didelis privalumas;

Mes jums siūlome

visas socialines garantijas, lankstu darbo grafiką, laiku mokamą atlyginimą. Malonią aplinką ir draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „BEATRIČĖS SALDUMYNAI“

„Beatričės saldumynams“ jau 15 metų. Turime nuostabų kolektyvą, kuriame dirba profesionalūs darbuotojai, turintys ilgametę patirtį. Bendradarbiaujame su restoranais, viešbučiais, prekybos centrais. Taip pat dirbame su individualiais užsakovais.
informacija apie UAB „BEATRIČĖS SALDUMYNAI“
1373 €
Vid. atlyginimas bruto
14
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2020 m.