UAB „Rimtas reikalas“

Dekoruojanti (-is) konditerė (-is)

1100-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Rimtas reikalas“

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome dekoruojančios (-io) konditerės (-io) su tortų puošybos patirtimi.

Ieškomos pozicijos darbo pobūdis:

  • veganiškų tortų ir kitų desertų ruošimas ir dekoravimas;
  • proginių tortų konstravimas ir puošimas;
  • darbas su kremais;
  • įvairūs kiti darbai bei komandinis darbas virtuvėje;
  • švaros ir tvarkos palaikymas;

Gaminame tortus pagal užsakymus bei savo kavinėms CHAIKA. Mūsų konditerijos kryptį bei dekoravimo stilistiką galite apžvelgti svetainėje , skyriuje "Tortų užsakymai".

Reikalavimai darbuotojui

  • būtina tortų dekoravimo patirtis ir estetinis pajautimas (Įsigilinti į Chaikos tortų stilių ir sugebėti dekoruoti desertus panašiai.
  • šiuolaikiškas požiūris į konditeriją (mūsų desertai veganiški, be sviesto, kiaušinių ir kt gyv produktų);
  • patirtis dirbant komercinėje virtuvėje (nėra būtina, bet privalumas);
  • mokėti protingai paskirstyti savo darbo laiką, dirbti sparčiai ir kokybiškai;
  • mokėti dirbti komandoje.
  • mokėti bent minimaliai susikalbėti lietuviškai.

Kartu su CV būtinai norėsime pamatyti ir jūsų darbų pavyzdžių.

Įmonė siūlo

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms
Siūlome patrauklų darbo grafiką: ilga / trumpa savaitė nuo 8 iki 17h: vieną savaitę dirbama nuo pirmadienio iki šeštadienio, kitą - nuo antradienio iki penktadienio. Darbas jakiame mūsų konditerijos ceche Fabijoniškėse. Jaunatviškame ir šeimyniškame kolektyve.

Esame sparčiai augantį įmonė, tad siūlome perspektyvą kartu augti ir tobulėti.

Atlyginimas

1100-1200 €/mėn. į rankas

Kavinės ir veganiškų desertų kepyklėlės "Chaika"
informacija apie UAB „Rimtas reikalas“
1196 €
Vid. atlyginimas bruto
28
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.