Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''Imlitex Service Center''
More about company »

Konditerijos cecho operatorius (-ė)

Kaunas - UAB ''Imlitex Service Center''

Darbo pobūdis

  • Sversite žaliavas;
  • Maišysite tešlą su maišykle;
  • Dozuosite tešlą į įrengimus;
  • Prižiūrėsite gamybos procesą pagal nustatytus reikalavimus;
  • Palaikysite švarą ir tvarką darbo vietoje.

Reikalavimai

  • Atsakingumas, tvarkingumas;
  • Noras mokytis konditerijos paslapčių;
  • Orientacija į ilgalaikį ir pastovų darbą;
  • Asmeninės savybės, tinkančios darbui komandoje: paslaugumas, nuoširdumas, darbštumas.

Darbo patirtis nebūtina, naujokus apmokome, o turintys darbo patirtį gali pradėti iškart nuo sudėtingesnių procesų.

Mes jums siūlome

  • Darbo vieta adresu: Taikos pr. 116, Kaunas;
  • Visada laiku mokamą darbo užmokestį (startas be patirties nuo 500 Eur "į rankas", vėliau ~700 Eur "į rankas");
  • Aprangą darbui;
  • Nuolaidas produkcijai ir neribotą konditerijos kepinių ragavimą.

Visi konditerijos cecho darbuotojai įmonės lėšomis draudžiami nuo nelaimingų atsitikimų.

CARAMELICA yra keksų, sausainių, vaflių ir saldainių prekinis ženklas. Skanėstų kepimo ceche šiandien dirba apie 40 darbuotojų, tačiau kepyklos užsakymai auga, todėl laukiame ir naujų komandos narių.

Darbuotojų paiešką vykdo UAB "Imlitex Service Center".