Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Kakela“

KONDITERIJOS GAMYBOS VADOVAS (-ė)

1600-2300 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Kakela“

Darbo pobūdis

  • Technologinio proceso priežiūra;
  • Pavaldžių darbuotojų darbo organizavimas ir kontrolė;
  • Gamybos apimčių planavimas;
  • Gamybos ataskaitų analizė;
  • Žaliavų ir produktų užsakymas;
  • Gaminių kokybės kontrolė;
  • Maisto saugos ir higienos normų užtikrinimas;

Reikalavimai darbuotojui

  • Ne žemesnis nei aukštesnysis išsilavinimas maisto gamybos srityje;
  • 4 metų gamybos vadovo arba vyr. technologo darbo patirtis konditerijos ceche arba kepykloje;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Įmonė siūlo

  • Atsakingą, stabilų ir įdomų darbą draugiškame kolektyve;
  • Galimybę atskleisti ir tobulinti savo sugebėjimus.

Atlyginimas

1600-2300 €/mėn. į rankas

UAB "Kakela" atstovauja "Alkava saldumynai" prekinį ženklą.
Konditerijos įmonė, kurios gamybos fabrikas yra Kaune, Šilainiuose. Gaminame tortus, pyragus, keksiukus, sausainius, šakočius, tradicinius skruzdėlynus, šviežias bandeles.
informacija apie UAB „Kakela“
1069 €
Vid. atlyginimas bruto
73
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 924 €
25% uždirba 924-968 €
25% uždirba 968-1204 €
25% uždirba nuo 1204 €