Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Konditeris - Gamybos meistras

1250-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas, Jonava, Kaišiadorys - UAB „Prezo grupė“

Darbo pobūdis

Sėkmingai dirbanti ir plečianti savo veiklą įmonė, gaminanti aukštos kokybės ir natūralią šaldytų maisto pusgaminių ir konditerijos produkciją, siūlo darbą žmogui, turinčiam patirties įvairių konditerijos gaminių gamyboje (gebančiam dirbti su kreminiais gaminiais), mokančiam, galinčiam ir norinčiam prisiimti atsakomybę.
Darbas moderniame konditerijos ceche, ~7 žmonių komandoje (darbas -komandinis), gaminant/formuojant: tortus, eklerus, macarounsus, saisainius, pyragus ir pan.: įdarų (pa)ruošimas, kremų plakimas; kepimas, tepimas ir kt. darbai.
Darbas - rankinis, ir su įrengimais, kepimo spintomis.
Darbo vieta gali būti pritaikyta ir asmenims su negalia.

Reikalavimai

Būtina patirtis konditerijos gaminių gamyboje (Įvairių konditerijos gaminių gaminimo technologijos išmanymas (tortai, pyragai, eklerai, macarounsai, sausainiai, desertai ir kt)).
Noras mokytis ir tobulėti.
Darbštumas.
Atsakingumas.
Tempas.
Darbo vieta gali būti pritaikyta asmeniui su negalia

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas.
Sveiką psichosocialinę atmosferą darbo kolektyve.
Visada laiku mokamą konkurencingą darbo užmokestį nuo 1250 eur ,,ant popieriaus'', su perspektyva ir galimybe - didėti, priklausantį nuo darbo rezultatų.
Pastovų ir lankstų darbo grafiką.
Įdomų dinamišką ir perspektyvų darbą, ir galimybę tobulėti, ,,kilti karjeros laiptais''.
Puikius ,,mokytojus''.
Darbo vieta gali būti pritaikyta asmeniui su negalia.

Atlyginimas

1250-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestį įtakoja darbo rezultatai (normos).
CVB client

UAB „Prezo grupė“

UAB PREZO GRUPĖ - stabili ir sėkmingai daugiau nei 6 metus veikianti įmonė, turinti socialinį statusą, vykdanti miltinių ir šviežių konditerijos gaminių gamybą. Įmonėje formuojami šaldyti maisto pusgaminiai, ir kepami įvairiausi konditerijos gaminiai, tiekiami pirkėjams į daugelį Lietuvos miestų. PREZO GRUPĖS gaminių natūralumas ir kokybė, į kuriuos sudėta įmonės darbuotojų meilė ir švelnumas, siekia suteikti ne tik jaukumo ir šilumos jausmą, bet ir - atneštų nuoširdų džiaugsmą.
informacija apie UAB „Prezo grupė“
1086 €
Vid. atlyginimas bruto
68
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 819 €
25% uždirba 819-1008 €
25% uždirba 1008-1156 €
25% uždirba nuo 1156 €