Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Prezo grupė“

Konditeris , technologas

800-1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Jonava - UAB „Prezo grupė“

Darbo pobūdis

Darbas socialinės įmonės statusą turinčioje įmonėje. Pirmenybė teikiama negalią turintiems asmenims.
REIKALINGI TECHNOLOGAI IR KONDITERIAI

Naujų gaminių (miltinės ir kreminės konditerijos gaminių) receptūrų kūrimas
Gaminių kokybės kontrolė
Technologinių procesų ir gamybos režimų kūrimas, diegimas priežiūra ir kontrolė
Dokumentacijos ruošimas ir pildymas

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis
Kūrybingumas, iniciatyvumas, atsakingumas

Laiku mokamą atlyginimą ir nuo rezultatų priklausančius priedus
Galimybę tobulintis ir tobulėti

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas
PRIKLAUSO NUO REZULTATŲ

UAB PREZO (PREZO GRUPĖ) - stabili ir sėkmingai daugelį metų veikianti įmonė, vykdo miltinių ir šviežių konditerijos produktų/gaminių gamybą. Įmonėje formuojami miltiniai maisto pusgaminiai, ir kepami įvairiausi konditerijos gaminiai, tiekiami pirkėjams į daugelį Lietuvos miestų. PREZO gaminių natūralumas ir kokybė, į kuriuos sudėta įmonės darbuotojų meilė ir švelnumas, siekia suteikti ne tik jaukumo ir šilumos jausmą, bet ir atneštų nuoširdų džiaugsmą.
informacija apie UAB „Prezo grupė“
1676 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
88
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1302 €
25% uždirba 1302-1580 €
25% uždirba 1580-1925 €
25% uždirba nuo 1925 €