Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Elinijos“

Konstrukcijų projekto dalies vadovas, inžinierius, projektuotojas

1000-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Elinijos“

Darbo pobūdis

konstrukcijų projekto dalies rengimas ir projekto vykdymo priežiūra (Elektros pastotės, oro linijos);
pamatų ir metalo konstrukcijų skaičiavimas ir projektavimas;
projektinės dokumentacijos ruošimas ir tinkamas įforminimas;
esamų pastatų, atramų, pamatų konstrukcijų būklės apžiūra, techninės būklės vertinimas.

Reikalavimai

aukštasis statybos srities išsilavinimas (PDV atestatas būtinas);
projektavimo, projekto vykdymo ir techninės priežiūros patirtis;
geba naudotis konstrukcijų skaičiavimų programomis ir analizuoti rezultatus;
geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office ir AutoCAD);
esi iniciatyvus, atsakingas, gebi dirbti komandoje ir nori gilinti žinias;

Mes jums siūlome

visas socialinės garantijas ir darbui būtinas priemones;
profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes;
motyvuojantis darbo užmokestis;

Atlyginimas

1000-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.
Gyvenimo aprašymą (CV) siųsti el. p.

Atliekame elektros energetikos objektų projektavimo ir konsultavimo darbus.
informacija apie UAB „Elinijos“
2325 €
Vid. atlyginimas bruto
(66% didesnis už LT vidurkį)
8
Darbuotojų skaičius