Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „MEDŽIO FABRIKAS NIDA“

KONSTRUKTORIUS BRAIŽYTOJAS (-A)

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „MEDŽIO FABRIKAS NIDA“

Darbo pobūdis

Darbas su AutoCAD programa (planai, pjūviai, fasadai, detalizuoti surinkimo brėžiniai, pjovimo schemos).
Medinių detalių konstrukcinių brėžinių ruošimas gamybai,perbraižymas, koregavimas pagal pastabas.
Projektinių sprendimų derinimas pagal užsakovo pageidavimus..
Galimybės dirbti nuotoliniu būdu ar iš namų nėra.

Reikalavimai

Atsakingumas
Kruopštumas
Puikios AutoCAD žinios.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas
Priedas prie atlyginimo priklausantis nuo darbo rezultatų

Darbo vieta: Pamiškės g. 1, Kauno r. sav., Taurakiemio sen.
informacija apie UAB „MEDŽIO FABRIKAS NIDA“
1077 €
Vid. atlyginimas bruto
71
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 806 €
25% uždirba 806-1095 €
25% uždirba 1095-1206 €
25% uždirba nuo 1206 €