No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE

Konstruktorius - Braižytojas

1500-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Darbas namuose, Šiauliai - UAB „Ltintus“

Apie INTUS WINDOWS

Prisijunki prie mūsų komandos ir pasiek savo asmeninius, profesinius ir finansinius tikslus!

Jei sieki ne tik karjeros aukštumų, bet ir svarstai, kaip įgyvendinti savo asmeninius bei finansinius tikslus, patekai ten, kur reikia!

INTUS WINDOWS komanda siekia sukelti revoliuciją statybų pramonėje, prisidėti prie spartesnio anglies dvideginio mažinimo, supaprastintos, ekonomiškos ir tvarios statybos praktikos ir tapti gamybos pramonės lydere, gaminančia energiją tausojančius langus bei duris.

Mūsų misija - atsidėkoti vietos bendruomenėms, aplinkai ir planetai, didinti gyventojų komfortą, taupyti energiją ir mažinti anglies dvideginio pėdsaką gaminant energiją tausojančius gaminius ir kasmet pasodinant po milijoną medžių už kiekvieną parduotą langą ir duris įgyvendinant programą "One Window - OneTree".

Pagrindiniai mūsų principai: išsikelti didelius tikslus ir ryžtingai jų siekti, nepalaužiamas atsidavimas klientams, skaidrumas bei atsakomybės jausmas. Šie pamatiniai principai pabrėžia į ateitį ir klientus orientuoto mąstymo svarbą, įsipareigojimą būti skaidriems, asmeninės atsakomybės kultūros ugdymą, nuolatinę novatoriškų idėjų, strategijų, padedančių formuoti mūsų pramonės ateitį ir gerinti mūsų planetos būklę, paiešką.

Ar esate pasiruošę keisti pramonę, daryti įtaką planetai ir siekti asmeninių, profesinių bei finansinių tikslų?

Turime tikslą, esame orientuota į rezultatus A ir A+ žaidėjų komanda, siekianti puoselėti pagarbos, ryšio, atvirumo, komandinio darbo ir autentiškumo kultūrą. Veikiame vadovaudamiesi kartu nustatytais principais. Darbe nepraktikuojame mikrovaldymo, nes manome, kad kiekvienas darbuotojas turėtų būti atsakingas, savarankiškas ir atskaitingas už savo veiksmus. Esame daug pasiekusių žmonių komanda, kuri tiki, kad reikia atsidėkoti bendruomenei, ir rūpinasi savo aplinka, todėl už kiekvieną parduotą langą ir duris pasodiname po vieną medį. Pasitelkdami komandos narių unikalumą, griauname standartus, diegiame naujoves ir tobulėjame, kad galėtume teikti aukščiausio lygio paslaugas savo klientams - tai mūsų pagrindinis tikslas. Prisijunkite prie mūsų neįtikėtinos komandos ir padėkite mums sukurti kažką nepaprasto!

Apie poziciją

Ieškome naujo komandos nario, kuris papildytų ir pastiprintų mūsų draugišką, inovatyvią, jauną ir motyvuotą konstruktorių-braižytojų komandą. Jei tau patinka architektūra, statyba, braižymas, sprendimų ieškojimas, darbo procesų automatizavimas; jei ieškai komandos, kuri sparčiai auga, kurioje gali siūlyti idėjas, būti išgirstu; jei nori dirbti aplinkoje, kuri nevaržo ir suteikia tau sąlygas atsiskleisti bei tobulėti, tai ši pozicija kaip tik tau. O jei kažko nemokėsi - būtinai išmokysime. Pozicija labai tinkama tiek vyrams, tiek moterims.

Čia visada turėsi galimybę augti. Labai skatiname asmeninį tobulėjimą, tad padedame surasti tinkamiausią karjeros kelią mūsų didelėje įmonėje, pagal kiekvieno užsibrėžtus tikslus.

Atsakomybės

 • Langų, durų, fasadų sistemų gamybos brėžinių ruošimas (pjūviai, techninė dokumentacija).
 • Analizuoti pastatų architektūrinius brėžinius ir paruošti detalius langų montavimo mazgus ar sprendimus nestandartinei situacijai.
 • Siūlyti idėjas procesų tobulinimui ir prisidėti prie jų įgyvendinimo.
 • Bendradarbiavimas su produkto vystymo komanda ruošiant produkto pritaikymo eksploatacijai brėžinius.

Reikalavimai

 • Polinkis į architektūrą ar inžineriją, analizavimą, tikslumą, detales.
 • Inžinerinės ar architektūrinės krypties išsilavinimas.
 • Patirtis dirbant "AutoCAD" 2D.
 • Bendrinės anglų kalbos žinios (min. B1 lygis).
 • Patirtis dirbant SolidWorks, Revit programomis būtų privalumas.
 • Sugebėti planuoti savo darbo laiką, pasiekti tikslus be nuolatinės priežiūros.
 • Gebėjimas analizuoti, kritiškai vertinti informaciją.
 • Gebėjimas dirbti komandoje ir motyvuojant kolegas siekti nustatytų tikslų.

Įmonė siūlo

 • Galimybę derinti darbą namuose ir biure.
 • Konkurencingą atlyginimą.
 • Išsamius ir visapusiškus mokymus
 • Galimybę tobulėti profesinėje srityje.
 • Amerikietišką verslo kultūrą.
 • Įmonės šventes.
 • Komandos formavimo užsiėmimus.
 • Iniciatyvų įgyvendinimą darbe.
 • Paramą ir pagalbą.

Kitos pareigos

Atkreipkite dėmesį, kad šis pareigybių aprašymas nėra išsamus veiklos, pareigų ar atsakomybių sąrašas. Pareigos ir (arba) atsakomybės bei veikla gali kisti, atsižvelgiant į su darbo rezultatais susijusius poreikius.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Atlyginimas

1500-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Ltintus“

UAB "Ltintus" priklauso JAV įmonių grupei "INTUS Windows". "INTUS Windows" pirmaujantis energiją taupančių polimerinių langų ir durų gamintojas, kurio pagrindiniai klientai yra nekilnojamojo turto vystytojai visame pasaulyje. Įmonė save pozicionuoja kaip aplinka besirūpinančia bendrove – per savo „One Window One Tree“ programą įmonė įsipareigoja kiekvienam pagamintam langui pasodinti vieną medį.
See all ads of this company (9)
informacija apie UAB „Ltintus“
2246 €
Vid. atlyginimas bruto
(47% didesnis už LT vidurkį)
329
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1777 €
25% uždirba 1777-2100 €
25% uždirba 2100-2439 €
25% uždirba nuo 2439 €

You also might be interested in: