Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
AB „Vidaus vandens kelių direkcija“

Konstruktorius - braižytojas (-a)

1600-2600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - AB „Vidaus vandens kelių direkcija“

Darbo pobūdis

Jeigu TU nori jungtis prie MŪSŲ atsinaujinančios komandos, kuri pasiruošusi atkurti laivybą, įgyvendinti unikalų šimtmečio projektą, mes tavęs laukiam!

Metalinių konstrukcijų projektavimas;
3D modeliavimas specializuotomis programomis;
Darbo brėžinių ruošimas gamybos skyriui;
Techninės dokumentacijos rengimas;
Konstrukcinių klausimų derinimas su užsakovais ir
gamybos skyriumi.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
Puikūs projektavimo programų (Solidworks, AutoCad)
įgūdžiai;
Patirtis metalinių konstrukcijų projektavime;
Iniciatyvumas, kūrybiškumas, siekimas augti
profesinėje srityje.

Įmonė siūlo

Prisidėti prie įmonės vystymo ir įgyvendinti savo idėjas;
Įdomų, atsakingą darbą atsinaujinančioje įmonėje;
Profesinio tobulėjimo galimybes;
Karjeros galimybes;
Draugišką kolektyvą;
Galimybę dirbti pusę etato.

Atlyginimas

1600-2600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

vykdo Lietuvos Respublikos valstybinės reikšmės vidaus vandenų kelių priežiūrą ir sudaro tinkamas sąlygas laivybai. Vidaus vandenų kelių priežiūra - tai vidaus vandenų kelių farvaterio ženklinimas, valymo darbai, vagos reguliavimas hidrotechnikos statiniais, hidrografinių darbų vykdymas, eksploatuojamų laivų ir kitų mechanizmų remontas, vidaus vandenų kelių infrastruktūros aptarnavimas.
informacija apie AB „Vidaus vandens kelių direkcija“
2382 €
Vid. atlyginimas bruto
(56% didesnis už LT vidurkį)
80
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1457 €
25% uždirba 1457-1817 €
25% uždirba 1817-2609 €
25% uždirba nuo 2609 €