Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Wilbergs Group“
More about company »

Konstruktorius (-ė) - braižytojas (-a)

Nuo 1199,99 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Jonava, Kaunas - UAB „Wilbergs Group“

Darbo pobūdis

Skydinių-karkasinių ir modulinių namų gamybai konstrukcinių ir statybinių brėžinių ruošimas ir koregavimas;
Projektinių sprendimų derinimas su projektų vadovu.

Reikalavimai

Statybos inžinerijos (techninis) išsilavinimas;
Anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
Labai geri programos AutoCAD įgūdžiai;
Darbo patirtis, dirbant su SEMA - privalumas;
Gebėjimas dirbti komandoje, organizuoti savo veiklą;
Iniciatyvumas, noras mokytis, dirbti ir tobulėti.

Mes jums siūlome

Gerą atmosferą darbe;
Šiuolaikišką požiūrį į darbuotoją.

Atlyginimas

Nuo 1199,99 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB Wilbergs Group jau 17 metų gamina karkasinius ir modulinius namus, vonių modulius bei parketą. Esame profesionalų komanda, nuolat tobulėjanti ir kurianti kokybiškus produktus.
informacija apie UAB „Wilbergs Group“
1287 €
Vid. atlyginimas bruto
219
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 964 €
25% uždirba 964-1189 €
25% uždirba 1189-1409 €
25% uždirba nuo 1409 €