Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Aluflam"
More about company »

Konstruktorius (-ė)

Kaunas, Jonava, Kėdainiai - UAB "Aluflam"

Darbo pobūdis

Aliuminio - stiklo konstrukcijų projektavimas;
Komercinių pasiūlymų ruošimas;
Brėžinių ruošimas CAD programa;
Projekto vadovo paskirtų užduočių vykdymas.

Reikalavimai

Aukštasis inžinierinis išsilavinimas (statybų inžinerija - privalumas);
Darbas CAD programomis;
Galimybė važiuoti į trumpalaikes komandiruotes į užsienį;
Užsienio kalba: anglų k;
Atsakingumas, kruopštumas, iniciatyvumas, analitinis mąstymas, greita orentacija.
Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.

Privalumai:
Užsienio kalbos: danų k, lenkų k, norvegų k, rusų k;
Patirtis dirbant su aliuminio - stiklo konstrukcijomis;
Galimybė važiuoti į ilgalaikes komandiruotes į užsienį;
Gebėjimas dirbti su 3D brėžiniais CAD programomis.

Mes jums siūlome

Nuo kompetencijos ir darbo rezultatų priklausantį atlyginimą,
Asmeninio bei profesinio tobulėjimo bei kvalifikacijos kėlimo galimybes;
Karjeros perspektyvas;
Įdomų, atsakingą darbą;
Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą;
Visas socialines garantijas.

Darbo vieta - Jonavoje

UAB „Aluflam“ skandinavų kapitalo įmonė, įkurta 2001 metais kaip Danijos bendrovės ALUFLAM A/S atstovybė Rytų Europoje. Pagrindinė įmonės veikla – įvairių aliuminio konstrukcijų gamyba ir montavimo darbai visoje Europoje, ypatingai išskiriant priešgaisrinių aliuminio konstrukcijų gamybą.
Informacija apie UAB "Aluflam"
1216 €
Vid. atlyginimas bruto
(36% didesnis už LT vidurkį)
50
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2015 m.
Vadovas: Rimantas Martikaitis