Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Aromikos įmonių grupė

Konstruktorius (-ė) - Projektuotojas (-a) - dėžučių gamyba (galimas kaip papildomas darbas)

600-1200 €/mėn. Į rankas
Darbas namuose, Klaipėda - Aromikos įmonių grupė

Darbo pobūdis

Dėžučių, pakuotės projektavimas;
Darbo brėžinių ruošimas gamybai;
Bendradarbiavimas komandoje su dizaineriais, pardavimų skyriumi bei gamybos vadovu.

Reikalavimai darbuotojui

Sėkminga dėžučių konstruktoriaus darbo patirtis
Patirtis, dirbant Solidworks, Inventor programomis;

Asmeninės savybės: profesionalumas ir atsakingas požiūris į darbą.

Įmonė siūlo:
Darbą draugiškame kolektyve;
Augimo ir tobulėjimo perspektyvas kartu su augančia įmone.

Pilną palaikymą iš įmonės vadovybės;

laukiame jūsų skambučių !

Atlyginimas

600-1200 €/mėn. į rankas

Kaune ir Klaipėdoje įsikūrusi UAB “Aromika” jau 18 metų sėkmingai kuria unikalius parfumerijos gaminius žmonėms, namams ir verslui. Kvepalai, namų kvapai, muilai, sausi kvapai, kišeniniai kvepaliukai, vonios druskos, purškiami namų kvepalai, patalpų kvėpinimas – visa tai ir dar daugiau UAB "Aromika" prekių ir paslaugų spektre.

Naujų kvapų atradimas yra mūsų komandos aistra. Mes darome tai, ką mylime, todėl visuomet ieškome kažko nepaprasto – to, kuo galėtume nustebinti savo klientus.