Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Cosmica, UAB

Konstruktorius (-ė) / Projektuotojas (-a)

1600-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - Cosmica, UAB

Darbo pobūdis

Plieninių talpyklų, slėginių indų ir konstrukcijų projektavimas SolidWorks programa.
Gaminių konstruktorinės dokumentacijos, darbo brėžinių, medžiagų žiniaraščių ruošimas ir perdavimas gamybiniam padaliniui.
Techninių sprendimų priėmimas ir derinimas.

Reikalavimai

Aukštasis inžinerinis išsilavinimas.
Geri darbo įgūdžiai SolidWorks programa.
Brėžinių rengimo taisyklių išmanymas.
Projektuotojo (-jos) / konstruktoriaus (-ės) darbo patirtis.
Atsakingumas, kruopštumas, nuoseklumas, darbštumas, gebėjimas dirbti komandoje ir individualiai.

Mes jums siūlome

Puikias darbo sąlygas.
Kompetencijas ir gebėjimus atitinkantį darbo atlyginimą bei motyvacinius priedus.
Profesinio tobulėjimo galimybės.
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.
Nemokamą skanią kavą ir užkandžius biure.

Daugiau informacijos telefonu .

Atlyginimas

1600-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Cosmica UAB yra pirmaujanti pramoninių įrenginių gamintoja Lietuvoje. Nuo įkūrimo 1994 metais, įmonė tiekia specializuotas projektavimo ir gamybos paslaugas daugeliui pramonės šakų.
informacija apie Cosmica, UAB
2048 €
Vid. atlyginimas bruto
(34% didesnis už LT vidurkį)
70
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1645 €
25% uždirba 1645-2097 €
25% uždirba 2097-2311 €
25% uždirba nuo 2311 €