Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „People Link“
More about company »

KONSTRUKTORIUS (-Ė) – PROJEKTUOTOJAS (-A)

Vilnius - UAB „People Link“

IEŠKOME

Ieškome specialisto (-ės), kuris (-i) turi aukštąjį išsilavinimą statybų inžinerijos ar panašioje sferoje ir yra sukaupęs patirties projektuojant su Autocad, Revit ir SolidWorks.

KOMPANIJA SIŪLO:

  • Karjeros galimybes: aiškų ir tikslingą karjeros kelią, kas pusmetį organizuojamus pokalbius dėl buvusių tikslų ir atlyginimo peržiūrėjimo, naujų tikslų išsikėlimo.
  • Profesini tobulėjimą: įvedimo sistemą, mentorystės programą ir į nuolatinį augimą orientuotą kompanijos kultūrą, kuri garantuos visus reikalingus vidinius, bendruosius, kvalifikacijos kėlimo ar atestavimo mokymus.
  • Visas darbui reikalingas priemones ir sąlygas: konkurencingą atlyginimą, naujausias technologijas (BIM aplinka, 3D projektavimas) ir darbui reikalingas priemones.

KANDIDATAVIMAS

Siųskite savo CV per sistemą.
Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitus atrankos etapus.
UAB „People Link“

UAB „People Link“

Mūsų klientė – viena didžiausių savo srities įmonių Skandinavijoje ir Baltijos šalyse. Pagrindinės įmonės veiklos sritys yra aliuminio-stiklo, berėmio stiklo ir ventiliuojamų fasadų konstrukcijų projektavimas. Kompanija yra viena iš ne daugelio rinkoje turinti ir gamybą, montavimą ir projektavimą. Sėkmingai vykdydama savo projektus Skandinavijos, Pabaltijo, Jungtinės Karalystės ir kitose rinkose bei stipriai plečiantis, kompanija į savo komandą kviečia prisijungti konstruktorių (-ę) – projektuotoją darbui Vilniuje!

Similar job ads: