Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Maspro“

Konstruktorius (-ė) - statybos inžinierius (-ė)

2400-3300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Maspro“

Darbo pobūdis

UAB „Maspro“ kviečia prie savo kolektyvo prisijungti:
iniciatyvų, kūrybišką, siekiantį tobulėti KONSTRUKTORIŲ, kuris bus atsakingas už:
1. Statybos konstrukcijų projektavimą;
2. Detalių brėžinių, skirtų konstrukcijų gamybai, ruošimą;
3. Didelės apimties objektų techninio projekto konstrukcinės dalies rengimą;
4. Darbo projekto konstrukcinės dalies rengimą;
5. Bendradarbiavimą su architektais ir klientais priimant konstrukcinius sprendimus;

Reikalavimai darbuotojui

1. Statybos inžinerijos bakalauras (statybos konstrukcijos ir projektavimo vadybos specializacija) arba magistrantūra (statinių konstrukcijų studijų programa);
2. Gebėti dirbti Autodesk AutoCad programiniu paketu;
3. Gebėti dirbti Microsoft Office programiniu paketu;
4. Mažiausiai 5 m. patirtis projektuojant konstrukcijų dalį;
5. Projekto dalies vadovo atestatas (privalumas);
6. Gebėti dirbti Tekla programiniu paketu (privalumas).

Įmonė siūlo

Mokymus dirbti su 3D projektavimo programine įranga;
Visas socialines garantijas;
Konkurencingą ir laiku mokamą atlyginimą;
Lankstų darbo grafiką;
Tobulėjimo galimybes;
Įdomų ir dinamišką darbą;
Draugišką kolektyvą;
Papildomų naudų paketą, kuris apima šias sritis: papildomos atostogos, socialinė rūpyba, pašalpos, mokymai, premijos, šventės, tradicijos ir kt.;
Darbo telefoną;
Kvalifikacijos kėlimo kursus Lietuvoje ir Užsienyje;
Patirtį ir augimą dirbant su 3D projektavimo technologijomis.

Atlyginimas

2400-3300 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Nuo 2014 m. veikianti Maspro specializuojasi visuomeninės paskirties ir kultūros paveldo objektų projektavime naudojant BIM.
informacija apie UAB „Maspro“
12
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2021 m.