Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Glasma Service“
More about company »

Konstruktorius - (ė)

Vilnius - UAB „Glasma Service“

Darbo pobūdis

  • Fasadinių aliuminio-stiklo konstrukcijų ir ventiliuojamų fasadų projektavimas;
  • Gamybinių brėžinių paruošimas, medžiagų išrankų sudarymas;
  • Statiniai skaičiavimai naudojant specializuotas programas;
  • 3D modeliavimas naudojant Solidworks programą;
  • Prižiūrėti, jog visi priimami sprendimai atitiktų projekto specifikacijas, statybų įstatymus ir kokybės reikalavimus;

Reikalavimai

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas (statybų inžinerija – privalumas);
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (Solidworks, AutoCad programų išmanymas);
  • Domėjimasis BIM technologijomis - privalumas;
  • Puikios anglų kalbos žinios;
  • Kruopštumas, atidumas, atsakomybė, noras tobulėti, iniciatyvumas;

Mes jums siūlome

  • Išskirtinę, bei nuoširdžią bendravimo kultūrą;
  • Galimybę tobulėti ir realizuoti savo idėjas tarptautinėje, ilgalaikę inžinerinę patirtį turinčioje kompanijoje: visi siūlymai yra skatinami ir svarstomi;
  • Įdomų darbą profesionaliame, dinamiškame ir draugiškame kolektyve;
  • Dėmesį Jūsų sugebėjimams, įgūdžiams, motyvacijai, darbo sąlygoms, idėjoms;
  • Puikią darbo vietos lokaciją, susisiekimą;
  • Transporto priemones pagal poreikį, esame lyderiaujanti kompanija pagal šį kriterijų savo rinkoje;
  • Profesinio, asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes, mokymus (vykdomi vidiniai mokymai mūsų įmonių darbuotojams).

Atlyginimas

Derybų klausimas

„Glasma Service“ – tai autorizuota aliuminio konstrukcijų, elementinių fasadų, durų, langų, vidinių pertvarų gamintoja ir viena sparčiausiai augančių įmonių Lietuvos statybų sektoriuje.

Informuojame, kad visų atrankoje dėl darbo UAB "Glasma Service" dalyvaujančių (savo CV atsiuntusių, atnešusių ar kitais būdais perdavusių) kandidatų duomenis tvarkysime naujo darbuotojo atrankos organizavimo tikslu ir saugosime UAB "Glasma Service" duomenų bazėje vienerius metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais.
Informacija apie UAB „Glasma Service“
1964 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
144
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1525 €
25% uždirba 1525-1779 €
25% uždirba 1779-2228 €
25% uždirba nuo 2228 €
Vadovas: Česlovas Frišmantas