Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ALUVESTO“
More about company »

Konstruktorius-(ė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ALUVESTO“

Darbo pobūdis

Langinių, fasadinių ir elementinių aliuminio-stiklo konstrukcijų projektavimas;
Gamybinių brėžinių ruošimas, medžiagų išrankų sudarymas;
Statiniai skaičiavimai naudojant specializuotas programas;
Gamybinės dokumentacijos ruošimas ir pridavimas gamybai;
Prižiūrėti, jog visi priimami sprendimai atitiktų projekto specifikacijas, statybų įstatymus ir kokybės reikalavimus.

Reikalavimai

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas (statybų inžinerija – privalumas);
  • Gebėjimas dirbti ReynaPro, SchüCal ir/ar panašiais projektavimo paketais;
  • Būtina patirtis panašioje darbo srityje ( bent 2-jų metų );
  • Puikus gebėjimas dirbti „Microsoft Office“ ir „AutoCAD“ paketų programomis;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai (Inventor, Revit ar Solidworks programų išmanymas-privalumas);
  • Gebėjimas skaityti brėžinius;
  • Techninės žinios inžinerijos srityje;
  • Pagrindinės anglų k. žinios;
  • Noras dirbti, mokytis, tobulėti;
  • Kruopštumas, atidumas, atsakomybė, iniciatyvumas, loginis mąstymas.

Privalumai:
Patirtis statybos srityje, rusų k. žinios, B kategorijos pažymėjimas, užsidegimas atlikti mylimą darbą, lankstus reagavimas į nestandartines situacijas, savarankiškumas, domėjimasis BIM technologijomis,atestacija remiantis statybos techniniu reglamentu (STR), darbų vadovo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Darbo vietą Vilniuje ir/ar Kaune;
  • Atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų;
  • Įdomų darbą inovatyvioje, sparčiai augančioje ir konkurencingoje įmonėje;
  • Asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Visas rezultatui pasiekti reikalingas priemones;
  • Dėmesį Jūsų sugebėjimams, įgūdžiams, motyvacijai, darbo sąlygoms, idėjoms;
  • Užduotis, kurios skatins Tave tobulėti ir judėti pirmyn!

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
Įmonė siūlo:bazinis atlyginimas nuo 1000eur (Neto) ir priedus priklausančius nuo darbo rezultato.

Jauna ir ambicinga, nuolat auganti ir tobulėjanti UAB „Aluvesto“, užsiimanti aliumininių konstrukcijų ( langų, durų, fasadų, elementinių fasadų ) projektavimu, gamyba ir montažu siūlo darbo vietas. Šiuo metu siūlome prie mūsų tvirto kolektyvo prisijungti konstruktorių-(ę) darbo vietai Vilniuje ir/ar Kaune.
Informacija apie UAB „ALUVESTO“
2179 €
Vid. atlyginimas bruto
(69% didesnis už LT vidurkį)
58
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1252 €
25% uždirba 1252-1539 €
25% uždirba 1539-2787 €
25% uždirba nuo 2787 €
Vadovas: Aleksandr Moisejev