Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Aluvesto Projektai“

Konstruktorius (-ė)

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Aluvesto Projektai“

Darbo pobūdis

UAB „Aluvesto Projektai“, užsiimanti aliumininių konstrukcijų ( langų, durų, fasadų ) projektavimu ir gamyba siūlo darbą konstruktoriui-(ei).
Darbo pobūdis: bendravimas su užsakovais, konstrukcijų projektavimas, brėžinių ruošimas, konstrukcijų gamybinės dokumentacijos ruošimas, pagalba projektų vadovui konkursuojant medžiagas ir vykdant užsakymus.

Reikalavimai darbuotojui

  • Gebėjimas dirbti „Microsoft Office“ ir „AutoCAD“ paketų programomis;
  • Gebėjimas dirbti ReynaPro programa (profilių tiekėjas REYNAERS);
  • Darbo patirtis aliuminio konstrukcijų gamybos įmonėje (privalumas – Reynaers gamintojas);
  • Gebėjimas skaityti brėžinius;
  • Techninės žinios inžinerijos srityje;
  • Bazinės anglų k. žinios;
  • Loginis mąstymas, noras dirbti, mokytis, tobulėti.
Privalumai:
Patirtis statybos srityje, gebėjimas dirbti „MB-CAD“ (Aluprof) programomis.

Įmonė siūlo

  • Atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų;
  • Asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Visas rezultatui pasiekti reikalingas priemones;
  • Galimybė derinti darbo grafiką.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo gebejimų lygio darbo rezultatų.

UAB „Aluvesto Projektai“ yra UAB „Aluvesto“ dukterinė įmonė.Siekiant efektyvinti UAB „Aluvesto“ veiklą, buvo atskirta langų ir durų gamyba nuo fasadų bei elementinių fasadų gamybos.