Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „MAREX Boats”

KONSTRUKTORIUS

Nuo 2315 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „MAREX Boats”

Darbo pobūdis

  • Gamybinių brėžinių paruošimas 3D programomis;
  • Technologinių sprendimų paieška ir diegimas, gaminių įvedimas į gamybą;
  • Brėžinių paruošimas CNC operacijoms;
  • CNC operatorių priežiūra;
  • Kitų sėkmingo projekto įvykdymui reikalingų užduočių atlikimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis su AutoCad, SolidWork ar panašiomis programomis;
  • Puikios anglų kalbos žinios.

Mes jums siūlome

  • Darbo aplinką, orientuotą į profesinį tobulėjimą, ambicingą ir profesionalią bendradarbių komandą;
  • Kupiną iššūkių poziciją su galimybe tobulėti ir prisidėti prie sėkmingo kompanijos tikslų siekimo;

Atlyginimas

Nuo 2315 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„MAREX Boats“, UAB daugiau nei keturis dešimtmečius pasaulyje žinoma įmonė, gaminanti prabangius, pramoginius stiklo plastikinius katerius. Užsienio kapitalo įmonė Lietuvoje sėkmingai veikia jau daugiau nei 18 metų. Įmonėje kuriami ir gaminami kateriai vertinami visame pasaulyje, nuolat sulaukia pripažinimo tarptautinėse parodose.
Siekdama ambicingų tikslų kompanija plečia savo komandą kviečia prisijungti prie tarptautinės, patikimos ir stabilios įmonės kolektyvo.
informacija apie UAB „MAREX Boats”
2665 €
Vid. atlyginimas bruto
(90% didesnis už LT vidurkį)
266
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1921 €
25% uždirba 1921-2449 €
25% uždirba 2449-3024 €
25% uždirba nuo 3024 €