UAB „Baltic Home“

Metalo konstruktorius

1200-1800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Baltic Home“

Darbo pobūdis

Metalo gaminių konstruktorius (lauko baldų projektavimas)

  • Naujų gaminių (lauko baldai) projektavimas bei tobulinimas;
  • Brėžinių ir tekstinės dalies parengimas (gamybiniai brėžiniai, surinkimo instrukcija, vizualizacija, aprašas);
  • Dalyvavimas įmonės vykdomuose projektuose;

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis techninis išsilavinimas (mechanikos inžinerija, gamybos inžinerija);
  • Ne mažersnė nei 3 metų patirtis dirbant „Solidworks“ programa (geri „sheetmetal“ projektavimo įgūdžiai);
  • Detalių iš lakštinio plieno gamybinio proceso išmanymas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje, geri bendravimo įgūdžiai;
  • Anglų kalbos mokėjimas;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Atlyginimas

1200-1800 €/mėn. į rankas
Galimi priedai priklausantys nuo darbo rezultatų,

„Baltic home“ įmonė, teikia medinio klijuoto skydo bei medinių baldų ir jų komponentų gamybos paslaugas. Per savo veiklos metus kompanija sukūrė platų bei patikimą partnerių ratą Lietuvoje bei užsienio valstybėse, kas padeda užtikrinti nuolatinį “Baltic home“ augimą.
informacija apie UAB „Baltic Home“
1629 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
50
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 980 €
25% uždirba 980-1181 €
25% uždirba 1181-1932 €
25% uždirba nuo 1932 €