Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Baltic Home“

Konstruktorius

Nuo 1100 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Jonava - UAB „Baltic Home“

Darbo pobūdis

  • Naujų gaminių (surenkami,moduliniai lauko baldai (statiniai) projektavimas;
  • Brėžinių ir tekstinės dalies parengimas (gamybiniai brėžiniai, surinkimo instrukcija, vizualizacija, aprašas);
  • Dalyvavimas įmonės vykdomuose projektuose;

Reikalavimai

  • Aukštasis techninis išsilavinimas (medienos inžinerija);
  • Ne mažesnė nei 3 metų patirtis dirbant „Solidworks“ programa;
  • Gaminių iš medienos ar kompozito gamybinio proceso išmanymas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje, geri bendravimo įgūdžiai;
  • Anglų kalbos mokėjimas;
  • Vairuotojo pažymėjimas;

Įmonė siūlo

  • Konkurencingą darbo užmokestį bei motyvuojančią priedų sistemą;
  • Svarbią ir savarankišką poziciją savo srityje;
  • Galimybę tiesiogiai prisidėti prie įmonės plėtros ir dalyvauti sprendimų priėmime.

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. į rankas

„Baltic home“ įmonė, teikianti medinio klijuoto skydo bei medinių baldų bei jų komponentų gamybos paslaugas. Per savo veiklos metus kompanija sukūrė platų bei patikimą partnerių ratą Lietuvoje bei užsienio valstybėse, kas padeda užtikrinti nuolatinį “Baltic home“ augimą.
informacija apie UAB „Baltic Home“
1204 €
Vid. atlyginimas bruto
49
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 642 €
25% uždirba 642-961 €
25% uždirba 961-1576 €
25% uždirba nuo 1576 €