Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Personalo kompetencija“

KONSTRUKTORIUS-PROJEKTO KOORDINATORIUS KAUNE

1740-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Personalo kompetencija“

Darbo pobūdis

Mūsų klientė – užsienio kapitalo minkštųjų baldų gamintoja, virš dešimties metų vykdanti savo veiklą Lietuvoje. Įmonė bendradarbiauja su įvairiais parduotuvių tinklais Europoje, Azijoje ir kituose kontinentuose bei turi savo prekinį ženklą, kuris yra funkcionalumo ir mados tendencijos derinys. Dėmesys klientų poreikiams įpareigoja užtikrinti aukščiausią kokybę kiekviename gaminių kūrimo etape. Prie profesionalios komandos Kaune kviečiamas prisijungti

KONSTRUKTORIUS (-Ė) – PROJEKTO KOORDINATORIUS (-Ė).

Darbo aprašymas
  • naujų gaminių konstravimo ir vystymo proceso koordinavimas;
  • kietųjų baldų dalių konstravimas bei užduočių delegavimas kolegoms;
  • produktų savikainos įvertinimas ir pagrindimas vadovybei;
  • sklandžios komunikacijos tarp susijusių grandžių užtikrinimas;
  • įžvalgų susijusių su gaminių tobulinimu teikimas.

Reikalavimai

  • baldų konstravimo patirtis;
  • susijęs išsilavinimas;
  • geri darbo SolidWorks arba kita susijusia programa įgūdžiai;
  • geros anglų kalbos žinios bendravimui su kolegomis užsienyje;
  • organizaciniai gebėjimai ir projekto valdymo patirtis.

Įmonė Jums siūlo

  • darbą profesionalioje, bendradarbiaujančioje komandoje;
  • darbą su įdomiais tarptautiniais projektais;
  • galimybę prisidėti prie procesų tobulinimo;
  • realią galimybę auginti turimas kompetencijas;
  • dalyvauti susijusiose parodose.

Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo su nuoroda "KONSTRUKTORIUS-PROJEKTO KOORDINATORIUS"
Numatomas atlygis – 1740-2500 € / mėn. (brutto)
Konfidencialumą garantuojame!
Būsime dėkingi visiems atsiuntusiems, informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

1740-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Personalo kompetencija“ – patikima tarpininkė tarp darbdavių ir ieškančių darbo. Ilgametė patirtis padeda atskleisti stipriąsias kandidatų puses, padėti jiems pasirinkti įmonę. Vadovams padedame surasti tinkamiausią kandidatą į norimą pareigybę, suformuoti komandą, konsultuojame personalo vadybos klausimais.

Kontaktas pasiteirauti:
Asta Aukščiūnienė