Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ARDI LT“

Konstruktorius - projektuotojas (-a) gamyboje

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „ARDI LT“

Darbo pobūdis

  • Standartinių ir nestandartinių korpusinių baldų iš medžio ir metalo projektavimas ir konstravimas;
  • Brėžinių ruošimas gamybai;
  • Užduočių CNC staklėms ruošimas;
  • Darbų organizavimo schemų gaminio gamybos linijai projektavimas;
  • Naujų sprendimų paieška baldų konstrukcijose, gamybos procesuose;
  • Įrengimų modernizavimas ir tobulinimas.

Reikalavimai

  • Mokėjimas dirbti programa Autodesk Inventor;
  • Korpusinių baldų konstravimo patirtis;
  • Kalbų žinojimas: anglų, rusų;
  • Atidumas, kruopštumas, atsakingumas, gebėjimas pasitikrinti savo darbo kokybę;
  • Baldų gamybos technologijų išmanymas;
  • Medžiagų, furnitūros, tvirtinimo elementų funkcionalumo išmanymas.

Privalumai:
  • LEAN darbo efektyvinimo metodų žinios;
  • Patirtis baldų gamybos įmonėje su CNC staklėmis;
  • Mokėjimas dirbti su Woodwork programine įranga;
  • Gebėjimas greitai įsisavinti naujoves.

Mes jums siūlome

  • Neturintiems patirties organizuojami pusės metų apmokymai gamyboje prie įvairių CNC staklių;
  • Atsakingą, įdomų, dinamišką ir kupiną iššūkių darbą;
  • Darbą sėkmingai veikiančioje ir perspektyvioje kompanijoje;
  • Motyvuojantį darbo užmokestį.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

UAB "ARDI LT" baldų gamybos ir prekybos įmonė. Įmonė projektuoja ir gamina standartinius ir nestandartinius baldus iš įvairių medžiagų viešbučiams, parduotuvėms, maitinimo įstaigoms.
informacija apie UAB „ARDI LT“
1500 €
Vid. atlyginimas bruto
66
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1273 €
25% uždirba 1273-1456 €
25% uždirba 1456-1626 €
25% uždirba nuo 1626 €