Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „FC Service“

Konstruktorius - technologas

Nuo 1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „FC Service“

Darbo pobūdis

Baldų konstravimas;
Gamybinių brėžinių ruošimas;
Techninės dokumentacijos ruošimas gamybai.

Reikalavimai

Patirtis baldų konstravime bent viena iš išvardintų programų (PRO100; Solidworks; IMOS)
Baldų gamybos technologijų išmanymas;
Patirtis baldų gamybinių detalizacijų ruošime (privalumas)

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas;
Laiku mokamą atlyginimą;
Įdomų bei perspektyvų darbą;

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

FSC tai įmonė teikianti savikainų skaičiavimo, baldų projektavimo ir detalizavimo gamybai paslaugas, įmonėms bei privačiam sektoriui. Brėžinius bei detalizacijas atliekame trimis programomis (Pro100, Solidworks, IMOS)