Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „C DESIGN“

KONSTRUKTORIUS

500-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „C DESIGN“

Darbo pobūdis

Įmonė pastoviam darbui ieško konstruktoriaus. VIenbučių ir dvibučių pastatų projektavimas. Kitos paskirties pastatų projektavimas( administraciniai, prekybos, sporto paskirties statiniai). Konstrukcijų skaičiavimas, braižymas, aiškinamųjų raštų rengimas.

Reikalavimai

Statybos inžinieriaus išsilavinimas(konstrukcijų projektavimas)
Kvalifikacijos atestatas būtų privalumas
Geri įgūdžiai AutoCAD programa
Tvirtas teorinis pagrindas
Atsakingumas, sąžiningumas, komunikabilumas, kruopštumas, lankstumas.

Atlyginimas

500-1000 €/mėn. į rankas

Vienbučių ir dvibučių namų projektavimas. Konstrukcijų projektavimas. Statybos leidimo išėmimas. Derinimas su valstybinėmis institucijomis. Konsultacijos.
informacija apie UAB „C DESIGN“
1
Darbuotojų skaičius
5-10 tūkst. €
Pajamos 2020 m.