Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Ermitažas"
More about company »

KONSULTANTAI - PARDAVĖJAI (-OS)/KONSULTANTAI EKSPERTAI (-ĖS)

Šiauliai - UAB "Ermitažas"

Darbo pobūdis

Klientų konsultavimas;
Prekių lentynose papildymas ir ekspozicijos priežiūra.

Reikalavimai

Atsakingumas, komunikabilumas, pareigingumas;
Vidurinis išsilavinimas;
Darbo kompiuteriu pradmenys.

Mes jums siūlome

Atsakingą ir įdomų darbą profesionalų komandoje;
Laiku mokamą atlyginimą ir socialines garantijas;
Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes.

ERMITAŽAS - vienas didžiausių ir sparčiai besivystantis statybinių ir apdailos medžiagų bei namų apyvokos prekių tinklų visoje Lietuvoje, kuriame galima rasti viską, ko reikia statybai, būsto įrengimui ir jo dekoravimui.
Įmonėje vid. atlyginimas 806€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)