OptiO

KONSULTANTAS (-Ė) – PARDAVĖJAS (-A) 0,5 ETATO

Vilnius - OptiO

Darbo pobūdis

„OptiO“ dirba savo darbą išmanantys specialistai, kurie rūpinasi svarbiausiu, kas duota žmogui – akimis.
Jei esi kūrybiškas (-a), mėgstantis (-i) bendrauti, motyvuotas (-a) bei atsakingai žiūri į darbą, tuomet šis pasiūlymas TAU !
Šiuo metu prie savo komandos prisijungti kviečiame KONSULTANTĄ (-Ę) – PARDAVĖJĄ Vilniuje ( 0,5 krūviu ).

Reikalavimai darbuotojui

Savo komandoje laukiame aktyvių ir į rezultatus orientuotų darbuotojų, kurie:
  • norėtų tobulėti ir nuolat gerinti darbui reikalingus įgūdžius;
  • entuziastingai ir atsakingai žiūrėtų į darbą bei kolegas;
  • būtų komunikabilūs ir gebėtų dirbti komandoje;
  • turėtų gerus naudojimosi kompiuteriu įgūdžius;
  • puikiai mokėtų lietuvių kalbą;
  • žinotų rusų bei anglų kalbas.

Mes jums siūlome

Naujiems komandos nariams siūlome:
  • stabilų atlyginimą ir visas socialines garantijas;
  • premijas, priklausančias nuo darbo rezultatų;
  • profesinį mokymą, pardavimo įgūdžių tobulinimą;
  • kūrybišką darbo aplinką draugiškame kolektyve;
  • tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • slenkantį darbo grafiką.
OptiO

OptiO

Nuo 2013 metų „OptiO" prisijungė prie „Kodak Lens Vision Centre" optikų tinklo, siekiant savo klientams pasiūlyti aukščiausio lygio paslaugas bei naujausiomis technologijomis pagamintus kokybiškus ir pasaulyje puikiai vertinamus lęšius.
"OptiO" - tai optikos parduotuvių tinklas, valdantis 12 optikos parduotuvių didžiuosiuose Lietuvos miestuose, prie savo komandos kviečia prisijungti: