UAB „Būsto pasaulis“

Konsultantas - krautuvo vairuotojas

700 €/mėn. Į rankas
Elektrėnai - UAB „Būsto pasaulis“

Darbo pobūdis

  • Kokybiškas klientų konsultavimas ir aptarnavimas;
  • Prekių ekspozicijos priežiūra;
  • Prekių išdavimas klientams;
  • Tvarkos prekybos salėje ir sandėlyje palaikymas;
  • Krautuvo vairavimas ir prekių priėmimas sandėlyje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Vidurinis išsilavinimas;
  • Darbo patirtis su krautuvu, sandėlyje (privalumas)
  • Orientavimasis statybinių prekių rinkoje (privalumas)

Įmonė siūlo

  • Darbą stabilioje kompanijoje;
  • Dovanas švenčių proga;
  • Priedus už sėkmingus darbo rezultatus;

Atlyginimas

700 €/mėn. į rankas

Būsto Pasaulis – tai vienas didžiausių ir seniausiai veikiančių mažmeninės įmonės kompanija Elektrėnuose, siūlanti platų namų statybos, įrengimo ir interjero, buities, sodo bei laisvalaikio prekių asortimentą.

Istorija prasidėjo 90-aisiais pradėję, kai pradėję pardavinėti daugiausiai namų statybos prekes patalpose esančiose garažuose prie Elektrėnų turgaus, po truputį plėtėmės. Vėliau įsigijome patalpas buvusiose daržovių prekių parduotuvės vietoje – Sodų g. 2, Elektrėnuose, kur iki šiol veikia mūsų buitinių prekių parduotuvė su sertifikuotu Husqvarna servisu.

Jau nuo 2004-ųjų metų liepos mėnesio persikėlėme į pagrindines Būsto Pasaulio patalpas adresu Sabališkių g. 2A, kur iki šiol teikiame Elektrėnų ir aplinkinių kraštų gyventojams bei svečiams aukštos kokybės paslaugas bei prekes.

Mus vertina už pagalbą ir konsultacijas renkantis prekes bei lankstumą.