Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Ermitažas"
More about company »

KONSULTANTAS - PARDAVĖJAS (-A) ("ARKORAMOSE")

Vilnius - UAB "Ermitažas"

Darbo pobūdis

Klientų aptarnavimas;
Prekių krovimas, ekspozicijos priežiūra;
Darbas krautuvu arba kasoje.

Pastaba: darbas Sausio 13-osios g."Arkoramoje" (Karoliniškėse) arba Savanorių pr. 247 "Arkoramoje" (šalia MAXIMA bazės)

Reikalavimai

Ne žemesnis nei vidurinis išsilavinimas;
Atsakingumas, komunikabilumas, pareigingumas;
Darbo kompiuteriu pradmenys;
Krautuvo vairuotojo pažymėjimas - privalumas.

Mes jums siūlome

Atsakingą ir įdomų darbą profesionalų komandoje;
Laiku mokamą atlyginimą ir socialines garantijas;
Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes.

ERMITAŽAS - vienas didžiausių ir sparčiai besivystantis statybinių ir apdailos medžiagų bei namų apyvokos prekių tinklų visoje Lietuvoje, kuriame galima rasti viską, ko reikia statybai, būsto įrengimui ir jo dekoravimui.

Tel. .
Įmonėje vid. atlyginimas 806€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)