Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "PARTIZANAS"
More about company »

Konsultantas - Prezentatorius

Vilnius - UAB "PARTIZANAS"

Darbo pobūdis

Siūlome projektą su naujausiomis technologijomis!
Vasario - balandžio mėnesiais kviečiame jungtis į mobiliųjų telefonų promo projektą!
Projekto užduotys - prekybos taškuose pristatyti naujausius telefonų modelius, jų išskirtinumus, padėti žmonėms išsirinkti tinkamiausią variantą ir skatinti pardavimus.
Projektas vyks Vilniuje, kiekvieną dieną po dvi pamainas 10-16val ir 16-22val.

Reikalavimai

Tikimės, kad komandos nariai domėsis mobiliųjų techologijų sritimi, turės patirties pardavimų/promo/konsultavimo srityje, o jų akys degs noru siekti maksimalių rezultatų!

Mes jums siūlome

Mes tau siūlome:

galimybę nuolat mokytis;
dinamiškus projektus ir smagų laiką.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

We are passionate about experiential marketing and the endless opportunities it gives for the creative workflow. Growing need of experiences is changing the traditional marketing and the way brands communicate with their customers.

We want to spread the word and encourage the recognition of this trending form of advertising.

That is why we are the frontrunners of this change.
Informacija apie UAB "PARTIZANAS"
35
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Marius Keturakis