Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „C&D Style“

Konsultantė(-as)-pakuotoja(-as)

610 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Panevėžys - UAB „C&D Style“

Darbo pobūdis

Prancūzų kosmetikos kompanija "L‘Occitane", prekiaujanti veido, kūno ir plaukų priežiūros priemonėmis, ieško konsultantės(-o)-dovanų pakuotojos(-o) dirbti pilnu etatu, smagiam kalėdiniam laikotarpiui iki gruodžio 23d.

Darbo vieta- PLC "BABILONAS", Panevėžys

SVARBU:
Darbo valandos- ieškome žmogaus, kuris galėtų lengvai prisiderinti prie mūsų darbo grafiko (įskaitant ir savaitgalius)

Reikalavimai darbuotojui

Jei mėgstate bendrauti,
esate organizuota,
atsakinga,
mokate dirbti tiek komandoje tiek individualiai,
siekiate užsibrėžtų tiklsų,
domitės kosmetika ir su ja susijusiomis naujienomis, tuomet prisijunkite ir tapkite viena iš mūsų!

Įmonė siūlo

Patrauklią darbo aplinką,
draugišką kolektyvą,
naudingą darbo ir mokymosi patirtį.

Atlyginimas

610 €/mėn. neatskaičius mokesčių
atlyginimas nurodytas už pilną etatą

C&D STYLE - dovanų ir interjero aksesuarų salonai, kuriuose kiekvienas ras jausmus sužadinančių dovanėlių artimiesiems, namų jaukumą kuriančių interjero detalių sau, stilingų biuro aksesuarų savo darbuotojams ir verslo partneriams.
informacija apie UAB „C&D Style“
1710 €
Vid. atlyginimas bruto
(12% didesnis už LT vidurkį)
96
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1086 €
25% uždirba 1086-1511 €
25% uždirba 1511-2139 €
25% uždirba nuo 2139 €