Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Topo grupė"
More about company »

KONSULTANTĖ (-AS) - PREZENTATORĖ (-IUS)

Klaipėda - UAB "Topo grupė"

Darbo pobūdis

Klientų pasitikimas ir nukreipimas;
Prekių ir paslaugų pristatymas;
Bendravimas su klientais, konsultavimas;
Pagalba su išmaniosiomis savitarnos kasomis;
Pagalba kolegoms.

Reikalavimai

Darbo su klientais patirtis;
Puikūs bendravimo bei darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Domėjimasis technikos naujovėmis;
Geros anglų ir rusų kalbos (privalumas) žinios;
Sąžiningumas, komunikabilumas ir atsakingas požiūris į darbą.

Mes jums siūlome

Darbą didžiausioje ir šiuolaikiškiausioje tinklo parduotuvėje;
Galimybes mokytis, tobulėti, išbandyti save ir kitose darbo pozicijose;
Laiku mokamą atlyginimą;
Darbą draugiškame ir vieningame kolektyve;

Galimybė derinti nepilną ir Jums patogų darbo grafiką.

Konfidencialumą garantuojame.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Jau 22 metus veikiantis didžiausias Baltijos šalyse mažmeninės prekybos buities technika ir elektronika tinklas TOPO CENTRAS valdo 36 parduotuves, kuriose per metus aptarnauja 6 mln. pirkėjų ir pateikia 13.000 tūkst. prekių asortimentą. Priklausome didžiausios buitinės elektronikos pirkimo grupei Europoje „Euronics International“, kuri vienija daugiau nei 10.000 parduotuvių 35 šalyse.

Pasiteirauti skambinkite telefonu: Inga, 699-.
Informacija apie UAB "Topo grupė"
1330 €
Vid. atlyginimas bruto
(49% didesnis už LT vidurkį)
458
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Remigijus Štaras