Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
UAB „TELE2“

Kontaktų centro komandos vadovas Vilniuje

Nuo 1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „TELE2“
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
Tarp TOP 20 Lietuvoje

Labas!

Šiuo metu "Tele2" kontaktų centrui ieškome komandos vadovo. Jeigu esi lyderis iš prigimties, turi darbo kontaktų centre bei klientų aptarnavimo patirties, ši pozicija - Tavo galimybė žengti žingsnį į priekį. Ar jau jautiesi pasiruošęs prisiimti atsakomybę už kompanijos rezultatus, klientų pasitenkinimo jausmą ir komandos įsitraukimą? - come on board!

Tikimės, kad Tau bus įdomu:
  • Formuoti, ugdyti ir išlaikyti ~15 žmonių komandą;
  • Užtikrinti, kad komanda pasiektų iškeltus klientų aptarnavimo ir pardavimų tikslus;
  • Teikti įžvalgas apie klientų patirtį ir poreikius bei inicijuoti pokyčius;
  • Analizuoti klientų aptarnavimo procesą ir įgyvendinti optimizavimo projektus;
  • Suvaldyti kylančias nestandartines situacijas, įsitraukti į sudėtingesnių problemų sprendimą.

Tikimės, jog Tu:

  • Bent vienerių metų komandos valdymo patirties (klientų aptarnavimo, pardavimų, skambučių centro patirtis – privalumas);
  • Lyderio savybių ir noro auginti žmones;
  • Skambučių centro KPI rodiklių ir klientų aptarnavimo standartų išmanymo;
  • Vidinės motyvacijos ir atkaklumo užtikrinant geriausią klientų aptarnavimo patirtį;
  • Komforto jausmo dirbant nuolat kintančioje ir greitoje aplinkoje.

Kodėl "Tele2"?

KOMANDA, KURI DRĮSTA
Čia nėra griežtos hierarchijos. Esame viena didelė komanda, kuri sprendimus priima greitai ir lanksčiai. Turime erdvę ir išteklių ambicingiems tikslams įgyvendinti. Eksperimentuoti. Nes tik taip beprotiškos idėjos gali tapti realybe: „Tele2“ namas – skristi, 4G internetas vežti automobilį ar suskambėti muzikos garsais. Mus vadina inovacijų lyderiais. Bet į priekį mus veda ne titulai. Tiesiog esame laisvi išdrįsti.

VIETA, KURI IŠLAISVINA
Čia tavimi pasitiki. Ir tiki, kad sumaniai pasitelkdamas technologijas pats atrasi tau reikalingą pusiausvyrą tarp darbo ir gyvenimo. Tiksliau, tarp gyvenimo ir darbo. O įgyta laisvė skatina kiekvieną kartą siekti daugiau, nei iš tavęs tikimasi. Todėl čia negauname atlyginimo. Mes jį užsidirbame. Komanda išliekame net ir po darbo – kartu sportuojame, keliaujame, švenčiame, darome gerus darbus. Nieko keista, kad ir savo draugams rekomenduojame prisijungti prie „Tele2“ šeimos.

KULTŪRA, KURI AUGINA
Esi pats atsakingas už tai, ką ir kaip šiandien nuveiksi, kad „Tele2“ augtų. Mokymosi tempas greitas. Tikslai ambicingi. Bet jei jautiesi tarsi įmestas į vandenį, neapsigauk. Visada yra šalia komanda, kuri padės, jei tik reikės. Bet kol kas – spręsk pats. Tai „Tele2“ būdas auginti tavo talentą ir leisti jam atsiskleisti. Nepraleisk savo šanso!

Atlyginimas

Nuo 1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priedai priklausantys nuo rezultatų.

Papildomos naudos: sveikatos draudimas, išmanusis su solidžiu limitu, galimybė naudotis neribotu „Laisvu internetu“ ir kitomis Tele2 paslaugomis, draudimas nuo nelaimingų atsitikimų, asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybės, įsitraukę ir auginantys vadovai.
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
Tarp TOP 20 Lietuvoje

UAB „TELE2“

Pamiršk, ką žinojai apie mus, nes tai buvo vakar. Pokyčiai ir iššūkiai yra užkoduoti mūsų DNR, nes tik mąstydamas kaip Nr. 1 gali tapti Nr. 1. Mes nuolat keičiame dalykus ir keičiamės patys. Tam reikia drąsos. Tam reikia lankstumo. Atkaklumo veikti. Ir atvirumo. Atrasti, suprasti, priimti. Tam reikia darbo aplinkos, kur turėtum teisę klysti. Išmokti. Bandyti iš naujo. Bet svarbiausia, tam reikia talentingų žmonių. Tokių, kaip tu? ​
See all ads of this company (18)
informacija apie UAB „TELE2“
4018 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
161
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2204 €
25% uždirba 2204-2905 €
25% uždirba 2905-4314 €
25% uždirba nuo 4314 €

You also might be interested in: