Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB  "INFOMEDIA"
More about company »

Kontaktų centro projektų vadybininkas

Nuo 700 Eur
Vilnius - UAB "INFOMEDIA"

Darbo pobūdis

  • aktyvi klientų paieška telefonu, ryšių su esamais klientais palaikymas bei vystymas;
  • vizitai pas klientus;
  • klientų poreikių analizė ir sprendimų parinkimas;
derybos;
  • pardavimų rezultatų siekimas.

Reikalavimai

  • aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas;
  • puikūs bendravimo įgūdžiai, komunikabilumas, gera iškalba;
  • gebėjimas formuoti ir motyvuoti komandą;
  • patirtis aktyvių pardavimų srityje (pardavimų telefonu patirtis būtų privalumas);
  • patirtis pardavimo pokalbių scenarijų ruošimui (būtų privalumas);
  • taisyklinga lietuvių kalba;
  • labai geras rusų, anglų kalbos mokėjimas (žodžiu);
savarankiškumas, organizuotumas, stipri orientacija į rezultatą;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • draugišką kolektyvą ir šiuolaikišką darbo aplinką;
  • motyvuojančią darbo užmokesčio sistemą, premijas ir priedus;
  • galimybę atskleisti savo sugebėjimus;
  • karjeros perspektyvas įmonių grupėje.

Atlyginimas

Nuo 700 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

UAB "INFOMEDIA"

Kontaktų centras priklauso „FCR MEDIA“ – tarptautinei įmonių grupei.
KONTAKTŲ CENTRE APTARNAUJAMI ĮEINANČIŲ IR IŠEINANČIŲ SKAMBUČIŲ PROJEKTAI TELEFONU.
Mūsų Kontaktų centro paslaugomis naudojasi:
  • Valstybinių įstaigų sektorius: medicinos įstaigos, komunalinių paslaugų teikėjai, skaitmeninės TV rangovai, Vilniaus, Kauno, Palangos oro uostai.
  • Finansinių ir banko paslaugų sektorius.
  • Prekybos įmonės: didieji prekybos centrai, kolektyvinių pirkimų, aviabilietų interneto svetainės, leidyklos.
  • Laisvalaikio organizavimo įmonės: bilietų platintojai, sporto klubai, kino teatrai, pramogų arenos.
Informacija apie UAB "INFOMEDIA"
804 €
Vid. atlyginimas bruto
45
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 344 €
25% uždirba 344-623 €
25% uždirba 623-930 €
25% uždirba nuo 930 €
Vadovas: Diana Vinikienė