Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Pigu"
More about company »

Kontaktų centro specialistas (-ė) Vilniuje

Vilnius - UAB "Pigu"

Darbo pobūdis

  • Klientų konsultavimas telefonu;
  • Klientų konsultavimas elektroniniu paštu.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis išsilavinimas;
  • Patirtis klientų aptarnavimo telefonu srityje;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Taisyklinga lietuvių kalba;
  • Rusų kalba;
  • Anglų kalbos mokėjimas (didelis privalumas);
  • Asmeninės savybės - atsakingumas, nuovokumas, komunikabilumas, iniciatyvumas, noras siekti rezultatų.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir dinamišką darbą draugiškame kolektyve;
  • Konkurencingą darbo rezultatus atitinkantį atlygį;
  • Galimybę susipažinti su elektronine prekyba iš vidaus;
  • Profesinius iššūkius ir tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
UAB "Pigu"

UAB "Pigu"

Nuo 2 vaikinų idėjos iki nr. 1 elektroninės prekybos įmonės Baltijos šalyse. Šiandien augame greičiau nei rinka, ambicingai formuojame el. prekybos veidą. Rinkoje bėgame pirmieji, todėl ieškome greitų ir idėjomis užsidegusių žmonių. Jei turi ambicijų ir energijos užkariauti Europos ir pasaulio el. prekybos rinkas, nori prisidėti prie ateities sprendimų kūrimo – prisijunk prie mūsų perspektyvių ir inovatyvių lyderių komandos.
Informacija apie UAB "Pigu"
1418 €
Vid. atlyginimas bruto
(58% didesnis už LT vidurkį)
337
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2015 m.
Vadovas: Dainius Liulys