Konteinerių remonto ir aptarnavimo darbininkas (-ė)

924-1006 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - ECOSERVICE grupė

Darbo pobūdis:

Ieškome komandos pastiprinimo į "Ecoservice" komandą - KONTEINERIŲ REMONTO IR APTARVAIMO DARBININKO!

Mes jums patiksime konteinerių remonto darbus bei jų aptarnavimą - plovimą.

Darbo vieta - Pramonės g. 8, Šiauliai.
Darbo grafikas: 5 darbo dienos/2 laisvos (nuo pirmadienio iki penktadienio), nuo 7 val.

Kviečiame prisijungti terminuotam laikui (3 mėn.) su galimybe įsidarbinti po termino pabaigos!

Reikalavimai darbuotojui

Darbštumas, atsakingumas;
Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.

Atlyginimą nuo 709 iki 750 Eur "į rankas", priedus už papildomą darbą;
Visas socialines garantijas;
Darbuotojus aprūpiname darbo apranga;
Papildomas atostogų dienas;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą.

Susidomėjusius kandidatus kviečiame skambinti tel. Nr. +370 614 46725, arba siųsti gyvenimo aprašymą.

Atlyginimas

924-1006 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB "Ecoservice" privatumo pranešimas: ecoservice.lt/privatumo-politika/

ECOSERVICE grupė

Esame Lietuvoje lyderiaujanti atliekų tvarkymo įmonių grupė, užsiimanti įvairių atliekų surinkimu, vežimu, rūšiavimu, perdirbimu, miesto valymu ir gatvių priežiūra, teikianti platų kitų paslaugų spektrą.

Veikiame daugiau nei 30 proc. Lietuvos teritorijos, turime 4 gamybos / rūšiavimo bazes Lietuvoje. Mūsų komandą sudaro jau daugiau nei 1150 įvairių specializacijų darbuotojų.
See all ads of this company (22)
informacija apie ECOSERVICE grupė
1940 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
951
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1125 €
25% uždirba 1125-1680 €
25% uždirba 1680-2361 €
25% uždirba nuo 2361 €