Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Valstybės tarnybos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Kontrolės departamento Verslo elektroninėje erdvėje ir elektroninėmis priemonėmis kontrolės skyriaus vyriausiasis specialistas (karjeros valstybės tarnautojas)

Vilnius - Valstybės tarnybos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Pareigybės aprašymas

Pareigybės aprašymas .HeaderFont { font-family: "Times New Roman"; font-weight: bold; font-size: 12pt; text-align: center; } .RegularFont { font-family: "Times New Roman"; font-size: 12pt; } .TextAlignment { text-align: justify; } .TextPadding { padding-left: 40px; } PATVIRTINTA Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos 2020 m. rugpjūčio 14 d. 2020-08-14 įsakymas Nr. VP-102 Nr. VP-102


VALSTYBINĖS MOKESČIŲ INSPEKCIJOS PRIE LIETUVOS RESPUBLIKOS FINANSŲ MINISTERIJOS KONTROLĖS DEPARTAMENTAS KONTROLĖS DEPARTAMENTO VERSLO ELEKTRONINĖJE ERDVĖJE IR ELEKTRONINĖMIS PRIEMONĖMIS KONTROLĖS SKYRIAUS VYRIAUSIASIS SPECIALISTAS PAREIGYBĖS APRAŠYMAS

I SKYRIUS
PAREIGYBĖS CHARAKTERISTIKA

1. Pareigybės lygmuo – vyriausiasis specialistas (IX lygmuo).
2. Šias pareigas einantis valstybės tarnautojas tiesiogiai pavaldus skyriaus vedėjui.


II SKYRIUS
VEIKLOS SRITIS

3. Priežiūra ir kontrolė.


III SKYRIUS
PAREIGYBĖS SPECIALIZACIJA

4. mokesčių administravimas.


IV SKYRIUS
FUNKCIJOS

5. Apdoroja su priežiūra ir (ar) kontrole susijusią informaciją arba prireikus koordinuoja susijusios informacijos apdorojimą.
6. Atlieka priežiūros ir (ar) kontrolės veiklas arba prireikus koordinuoja priežiūros ir (ar) kontrolės veiklų atlikimą.
7. Rengia ir teikia pasiūlymus su priežiūra ir (ar) kontrole susijusiais klausimais.
8. Vykdo kitus nenuolatinio pobūdžio su struktūrinio padalinio veikla susijusius pavedimus.
9. Rengia mokesčių mokėtojui privalomus vykdyti nurodymus, jei tai būtina jo funkcijoms atlikti, užtikrinant, kad jie atitiktų norminių teisės aktų reikalavimus..
10. Nustatyta tvarka informuoja kompetentingus padalinius ar institucijas apie nustatytus galimų nusikalstamų veikų požymius, galimus teisės aktų pažeidimus ir teikia turimą informaciją mokesčių nemokėjimo / netinkamo mokėjimo ir kitai rizikai vertinti..
11. Siekdamas drausminti mokesčių mokėtojus tinkamai atlikti nustatytas prievoles, pagal Departamento skyriaus kompetenciją surašo administracinių nusižengimų protokolus, užtikrinant, kad jie atitiktų nustatytų norminių teisės aktų reikalavimus ir laiku pateikia peržiūrai Departamento skyriaus vedėjui..
12. Nustatęs riziką, kad mokestinės prievolės gali būti vykdomos netinkamai, turimą informaciją perduoda kitam kompetentingam padaliniui ar institucijai..
13. Nagrinėja mokesčių mokėtojų pareiškimus, prašymus ir skundus, rengia atsakymus, taip pat tiria ir vertina pranešimus apie galimus pažeidimus, teikia pasiūlymus dėl patikrinimo apimties, užtikrindamas neteisėtos veiklos bei pažeidimų užkardymą ir prevenciją..
14. Atsako į kitų VMI prie FM administracijos padalinių, funkcinių padalinių, AVMI bei kitų institucijų paklausimus, rengia paaiškinimus ir išvadas VMI prie FM vadovybei, VMI prie FM administracijos padaliniams, AVMI bei kitoms institucijoms pagal Departamento skyriaus kompetenciją..


V SKYRIUS
SPECIALIEJI REIKALAVIMAI

15. Išsilavinimo ir darbo patirties reikalavimai:
15.1. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
15.2. studijų kryptis – ekonomika (arba);
15.3. studijų kryptis – teisė (arba);
15.4. studijų kryptis – vadyba (arba);
15.5. studijų kryptis – viešasis administravimas (arba);
arba:
15.6. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
15.7. darbo patirties sritis – mokesčių administravimas; 15.8. darbo patirtis srityje – ne mažiau kaip 1 metai;


VI SKYRIUS
KOMPETENCIJOS

16. Bendrosios kompetencijos ir jų reikalaujami lygiai:
16.1. komunikacija - 3 lygis;
16.2. analizė ir pagrindimas - 4 lygis;
16.3. patikimumas ir atsakingumas - 3 lygis;
16.4. organizuotumas - 3 lygis;
16.5. vertės visuomenei kūrimas - 3 lygis.
17. Specifinės kompetencijos ir jų reikalaujami lygiai:
17.1. kontrolės ir priežiūros proceso valdymas - 3 lygis;
17.2. informacijos valdymas - 3 lygis.Susipažinau ________________________ (Parašas) ________________________ (Vardas ir pavardė) ________________________ (Data)

Pareiginės algos koeficientas: 7.60
Valstybės tarnybos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Valstybės tarnybos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

daugiau info vtd.lt
informacija apie Valstybės tarnybos departamentas
2091 €
Vid. atlyginimas bruto
(62% didesnis už LT vidurkį)
59
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1505 €
25% uždirba 1505-2005 €
25% uždirba 2005-2539 €
25% uždirba nuo 2539 €